Творог Млековита польский полужирный 4% жирности

Mlekovita
55
Ok.Творог Млековита польский полужирный 4% жирности
512Творог Млековита польский полужирный 4% жирности
Творог Млековита польский полужирный 4% жирностиТворог Млековита польский полужирный 4% жирности
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

23,61 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512501642

5900512501642

price: 5,43 zł

5.43 PLN 2026-10-20 NewCondition
mleko,kultury bakterii
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 505 kJ / 120 kcal
Tłuszcz 4.0 g
w tym kwasy nasycone 2.6 g
Węglowodany 4,0 g
w tym cukry 4,0 g
Białko 17 g
Sól 0,05 g

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Twaróg klinek półtłusty.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin.
Type of packaging:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Zakład: (B) w Baranowie, (M) w Wysokiem Mazowieckiem
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:03:39Ok.



Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
лактозы, 4% жирности Творог полужирный без 230 g
27,00zł/kg

price: 6,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-18
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

price: 5,75 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-10-09
Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
жирный 8% жирности. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Maluta Малута Maluta Малута
свежий полуобезжиренный творожный фарш 3 раза 200 g
27,15zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Творог СМ Творог СМ
Грудзёндз полужирный 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-21
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5