Творог Pitnica жирный 8% жирности.

Piątnica
55
Bez zarzutu Творог Pitnica жирный 8% жирности.
55
PysznyТворог Pitnica жирный 8% жирности.
55
Bardzo dobry do serników Творог Pitnica жирный 8% жирности.
55
Wszystko prrzysxlo w krotkim czase jestem zadowolonaТворог Pitnica жирный 8% жирности.
55
PolecamТворог Pitnica жирный 8% жирности.
55
doskonaly !Творог Pitnica жирный 8% жирности.
436Творог Pitnica жирный 8% жирности.
Творог Pitnica жирный 8% жирности.Творог Pitnica жирный 8% жирности.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

24,92 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004025

5900531004025

price: 6,23 zł

buy 6 szt. for 6.14 zł/szt
6.23 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna614 kJ/147 kcal
Tłuszcz8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany3,7 g
w tym cukry3,7 g
Białko15 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
Piątnica
Legally regulated product name:Twaróg Wiejski tłusty.
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +10 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Tacka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 36 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:31:06Bez zarzutu
  • Iskra , 2022-02-04 12:25:28Pyszny
  • 2021-11-27 21:52:41Bardzo dobry do serników
  • Bogiel Elzbieta , 2021-03-11 21:38:57Wszystko prrzysxlo w krotkim czase jestem zadowolona
  • Agata , 2020-12-23 20:48:23Polecam
  • 2015-12-03 14:46:39doskonaly !



Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Piątnica сыр Piątnica сыр
маскарпоне 250 g
42,80zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-26
Bakoma Бакома Регнум Bakoma Бакома Регнум
Сыр Маскарпоне 250 g
55,24zł/kg

price: 13,81 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-15
Bakoma Бакома с сыром Bakoma Бакома с сыром
рикотта 250 g
33,68zł/kg

price: 8,42 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-06
Maluta Малута Maluta Малута
свежий полуобезжиренный творожный фарш 3 раза 200 g
27,15zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Mlekovita Творог Mlekovita Творог
полужирный 4% жирности Млековита польский 230 g
23,61zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
лактозы, 4% жирности Творог полужирный без 230 g
27,00zł/kg

price: 6,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-18
Творог СМ Творог СМ
Грудзёндз полужирный 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-21
Piątnica Пятница Piątnica Пятница
творог 200 g
21,95zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-10-13
Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
зеленым луком 150 g
24,93zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-12
REDUCED PRICE -10%
Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
свет 150 g
22,13zł/kg

price: 3,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-10-07
Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
супов 18% 200 ml
19,30zł/l

price: 3,86 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Piątnica творожные Piątnica творожные
сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

price: 22,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-01
Piątnica " С уважением Piątnica " С уважением
сливочный сыр Вкус " естественное 135 g
32,96zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5