Малута творожный фарш 3 раза свежий полуобезжиренный

Maluta
58Малута творожный фарш 3 раза свежий полуобезжиренный
Малута творожный фарш 3 раза свежий полуобезжиренныйМалута творожный фарш 3 раза свежий полуобезжиренный
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-09

pojemność

cena za kilogram

27,15 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467432259

5904467432259

price: 5,43 zł

5.43 PLN 2026-10-09 NewCondition
mleko pasteryzowane, bakterie fermentacji mlekowej
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna548 kJ / 130 kcal
Tłuszcz4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,2 g
Białko19 g
Sól0,05 g

Mleko : Zawiera
brand:Maluta
About the brand:Maluta Prosto z Żuław
Legally regulated product name:Ser twarogowy półtłusty mielony.
Storage:Przechowywać w temperaturze od + 1 °C do + 8 °C.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.




    Творог СМ Творог СМ
    Грудзёндз полужирный 200 g
    24,25zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-21
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Тофу натуральный БИО 200 g
    33,95zł/kg

    price: 6,79 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-12
    Bio Planet Bio Planet Тофу Bio Planet Bio Planet Тофу
    БИО копченый 200 g
    36,00zł/kg

    price: 7,20 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-18
    Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
    жирный 8% жирности. 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
    полужирный 4% жирности 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-10-18
    Mlekovita Творог Mlekovita Творог
    полужирный 4% жирности Млековита польский 230 g
    23,61zł/kg

    price: 5,43 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    лактозы, 4% жирности Творог полужирный без 230 g
    27,00zł/kg

    price: 6,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-18
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Maluta Балканский Maluta Балканский
    йогурт свет 340 g
    16,85zł/kg

    price: 5,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-21
    Maluta Балканский Maluta Балканский
    expiry date
    2026-10-24
    Maluta Малюта Maluta Малюта
    айран Малюта Отличный турецкий напиток 320 g
    12,47zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-24
    Maluta Йогурт Maluta Йогурт
    натуральный Maluta 2,5% 150 g
    14,40zł/kg

    price: 2,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-13
    Maluta Натуральный Maluta Натуральный
    лактозы сливочный йогурт Maluta без 220 g
    20,00zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-12
    Maluta Крем-йогурт Maluta Крем-йогурт
    Малута всего 3 ингредиента 220 g
    20,00zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-24
    Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
    200 g
    23,60zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-15
    Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
    200 g
    21,80zł/kg

    price: 4,36 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-10-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5