Балканский йогурт

Maluta
Балканский йогуртБалканский йогурт
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

16,76 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467109243

5904467109243

price: 5,70 zł

5.70 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna489 kJ / 118 kcal
Tłuszcz9,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,4 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry5,0 g
Białko4,2 g
Sól0,15 g

Mleko : Zawiera
brand:Maluta
About the brand:Maluta Prosto z Żuław
Legally regulated product name:Jogurt naturalny.
Storage:Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia i numer partii produkcyjnej podano w górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃.
Preparation and use:Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Type of packaging:Cup/Tub/Bowl
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт из кокоса и миндаля 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт 150г кофе 150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Danone Actimel Danone Actimel
укрепление иммунитета - клубничный йогурт 400 g
29,98zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-17
Bakoma твист малины Bakoma твист малины
йогурт пить 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист Bakoma твист
клубничный йогурт напиток 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
йогурт , 400 г персик манго 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Danone фантазия Danone фантазия
шариками йогурт с шоколадными 100 g
42,60zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Bakoma 7 зерновых Bakoma 7 зерновых
йогурт со сливами и зерна 140 g
29,71zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-31
Maluta Балканский Maluta Балканский
йогурт свет 340 g
16,85zł/kg

price: 5,73 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-21
Maluta Малюта Maluta Малюта
айран Малюта Отличный турецкий напиток 320 g
12,47zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-24
Maluta Йогурт Maluta Йогурт
натуральный Maluta 2,5% 150 g
14,40zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-13
Maluta Малута Maluta Малута
свежий полуобезжиренный творожный фарш 3 раза 200 g
27,15zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Maluta Натуральный Maluta Натуральный
лактозы сливочный йогурт Maluta без 220 g
20,00zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-12
Maluta Крем-йогурт Maluta Крем-йогурт
Малута всего 3 ингредиента 220 g
20,00zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-15
Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
200 g
21,80zł/kg

price: 4,36 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5