Балканский йогурт свет

Maluta Lekki ze względu na obniżoną zawartość tłuszczu do 3,0 %.
Балканский йогурт светБалканский йогурт свет
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

16,85 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467109267

5904467109267

price: 5,73 zł

5.73 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna298 kJ / 71 kcal
Tłuszcz3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany6,5 g
w tym cukry6,5 g
Białko4,5 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
Lekki ze względu na obniżoną zawartość tłuszczu do 3,0 %.
Features:
brand:Maluta
About the brand:Maluta Prosto z Żuław
Legally regulated product name:Jogurt naturalny typ bałkański lekki.
Storage:Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia i numer partii produkcyjnej podano w górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃.
Preparation and use:Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Type of packaging:Cup/Tub/Bowl
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Bakoma Бакома Bakoma Бакома
2,8% натуральный густой йогурт 390 g
17,38zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-27
Bakoma Бакома Bakoma Бакома
йогурт 7,5% натуральный греческий 180 g
26,89zł/kg

price: 4,84 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-29
Bakoma Bakoma
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-18
Bakoma Натуральный Bakoma Натуральный
густой йогурт Бакома 150 g
23,67zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-24
Bakoma Бакома Bakoma Бакома
йогурт 7,5% натуральный греческий 400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-29
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
йогурт Натуральный польский 350 g
12,57zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
12
expiry date 2026-11-04
Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
180 g
9,50zł/kg

price: 1,71 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-11-01
Bakoma Био Bakoma Био
натуральный йогурт Bakoma 140 g
29,50zł/kg

price: 4,13 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-18
Maluta Балканский Maluta Балканский
expiry date
2026-10-24
Maluta Малюта Maluta Малюта
айран Малюта Отличный турецкий напиток 320 g
12,47zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-24
Maluta Йогурт Maluta Йогурт
натуральный Maluta 2,5% 150 g
14,40zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-13
Maluta Малута Maluta Малута
свежий полуобезжиренный творожный фарш 3 раза 200 g
27,15zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Maluta Натуральный Maluta Натуральный
лактозы сливочный йогурт Maluta без 220 g
20,00zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-12
Maluta Крем-йогурт Maluta Крем-йогурт
Малута всего 3 ингредиента 220 g
20,00zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-15
Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
200 g
21,80zł/kg

price: 4,36 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5