Łaciaty
53
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-14

pojemność

cena za kilogram

19,30 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820012779

5900820012779

price: 3,86 zł

3.86 PLN 2026-10-14 NewCondition
ziarna twarogowe, śmietanka, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna415 kJ / 99 kcal
tłuszcz w tym5,0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone3,0 g
węglowodany w tym2,5 g
- cukry2,5 g
białko11 g
sól0,70 g
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
polskie z natury
brand:Łaciaty
Legally regulated product name:Serek wiejski naturalny.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1°C do + 6°C.
Preparation and use:Wymieszać przed spożyciem.
Type of packaging:Pot
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Piątnica Пятница Piątnica Пятница
    творог 200 g
    21,95zł/kg

    price: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-10-13
    Mlekovita Творог Mlekovita Творог
    гранулированный творог со сливками Млековита польский 200 g
    21,30zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-09
    Piątnica Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог
    без лактозы 200 g
    24,95zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-10-13
    Kanka Канка Kanka Канка
    Деликатный творог 200 g
    18,25zł/kg

    price: 3,65 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-14
    Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
    зеленым луком 150 g
    24,93zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-12
    REDUCED PRICE -10%
    Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
    свет 150 g
    22,13zł/kg

    price: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-10-07
    Mlekovita Творог Mlekovita Mlekovita Творог Mlekovita
    Polish Безлактозный 180 g
    23,61zł/kg

    price: 4,25 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-09
    Łaciaty Pinto Łaciaty Pinto
    натуральный сливочный сыр 135 g
    34,59zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-11-02
    Łaciaty пегий Łaciaty пегий
    сливочный сыр с хреном 135 g
    34,67zł/kg

    price: 4,68 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-04
    Łaciaty пегий Łaciaty пегий
    сливочный сыр с чесноком 135 g
    34,67zł/kg

    price: 4,68 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-30
    Łaciaty пегий Łaciaty пегий
    зеленым луком сливочный сыр с луком и 135 g
    34,67zł/kg

    price: 4,68 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-31
    Łaciaty пегий Łaciaty пегий
    Мексиканская пушистый сливочный сыр 150 g
    34,67zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-31
    Łaciaty Pinto пушистый Łaciaty Pinto пушистый
    зеленым луком сливочный сыр с луком и 150 g
    34,67zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-27
    Łaciaty Pinto сливочный Łaciaty Pinto сливочный
    сыр пушистый натуральный 150 g
    35,60zł/kg

    price: 5,34 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5