Alce Nero Bitter таблетка 100% био какао

Alce Nero

SKŁADNIKI
masa \nkakaowa*, tłuszcz kakaowy*, wanilia* (*certyfikowany składnik \nekologiczny)

\n

OPIS
Intensywna i mocna \n100% tabliczka kakaowa z dodatkiem wanilii. Tabliczka kakaowa  nie zawiera \ncukru.

\n

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml   \n
Wartość energetyczna - 2680 kJ / 650 kcal
Tłuszcz - 60,0 \ng
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 37,0 g
Węglowodany - 8,0 g
w tym \ncukry - 0,6 g
Błonnik- 15,0 g
Białko -12,0 g
Sól - 0,02 \ng

\n

INFORMACJA \nALERGENNA
Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), orzechy \nlaskowe, migdały.

\n

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i \nchłodnym miejscu.

Alce Nero Bitter таблетка 100% био какаоAlce Nero Bitter таблетка 100% био какао
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-29

pojemność

cena za kilogram

366,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811812

8009004811812

price: 18,33 zł

18.33 PLN 2028-11-29 NewCondition

Masa kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, wanilia*  

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
masa
kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, wanilia* (*certyfikowany składnik
ekologiczny)


OPIS
Intensywna i mocna
100% tabliczka kakaowa z dodatkiem wanilii. Tabliczka kakaowa  nie zawiera
cukru.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml  

Wartość energetyczna - 2680 kJ / 650 kcal
Tłuszcz - 60,0
g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 37,0 g
Węglowodany - 8,0 g
w tym
cukry - 0,6 g
Błonnik- 15,0 g
Białko -12,0 g
Sól - 0,02
g


INFORMACJA
ALERGENNA

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), orzechy
laskowe, migdały.


ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i
chłodnym miejscu.


Wedel Е. Ведель Wedel Е. Ведель
Чекотубка Шоколадный крем 50 g
111,20zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-24
Alce Nero Alce Nero
100 g
289,00zł/kg

price: 28,90 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-13
Alpinella Alpinella Alpinella Alpinella
горько-сладкого шоколада 90 g
79,89zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-30
Wedel E. Wedel Шоколад Wedel E. Wedel Шоколад
темный горький 80% 80 g
127,63zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-12-14
Wedel Классический Wedel Классический
темный шоколад Wedel 64% 90 g
104,22zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-06-19
Ritter Шоколад Ritter Sport Ritter Шоколад Ritter Sport
Dessert с цельным миндалем 100 g
96,50zł/kg

price: 9,65 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-03-19
Wedel Wedel Темный Wedel Wedel Темный
начинкой шоколад с шоколадной 100 g
78,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-07
Alpen Gold nussbeisser Alpen Gold nussbeisser
цельными лесными орехами молочный шоколад с 100 g
77,50zł/kg

price: 7,75 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-13
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero
крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5