Alce Nero Оливковое масло экстра вирджин детей БИО

Alce Nero
52Alce Nero Оливковое масло экстра вирджин детей БИО

SKŁADNIKI
oliwa z oliwek extra virgin* (* certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia charakteryzuje sie niską kwasowością i jest idealna dla zdrowia i rozwoju dzieci.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3389 kJ /824 kcal
Tłuszcz - 91,60 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 14,10 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g
Witamina E - 17 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywanie w temperaturze  16-18 stopni C.

 

Alce Nero Оливковое масло экстра вирджин детей БИОAlce Nero Оливковое масло экстра вирджин детей БИО
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-08-16

pojemność

cena za litr

129,36 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004810624

8009004810624

price: 32,34 zł

32.34 PLN 2027-08-16 NewCondition

oliwa z oliwek extra virgin* (* certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
oliwa z oliwek extra virgin* (* certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia charakteryzuje sie niską kwasowością i jest idealna dla zdrowia i rozwoju dzieci.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3389 kJ /824 kcal
Tłuszcz - 91,60 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 14,10 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g
Witamina E - 17 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywanie w temperaturze  16-18 stopni C.

 


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planete Bio Planete Масло Bio Planete Bio Planete Масло
    чили и томата для пиццы и пасты со вкусом 250 ml
    114,52zł/l

    price: 28,63 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-30
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Kujawski девственница Kujawski девственница
    масло с чесноком 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-09-18
    Alce Nero оливковое Alce Nero оливковое
    масло Extra Virgin 750 ml
    93,83zł/l

    price: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-23
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
    190,32zł/kg

    price: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-17
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
    181,76zł/kg

    price: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-10
    Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
    сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
    191,96zł/kg

    price: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero
    крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
    Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5