Allos BIO безглютеновая крем-паста arrabbiata

Allos

Pasta o intensywnym smaku warzyw.
Idealna do pieczywa.

Allos BIO безглютеновая крем-паста arrabbiataAllos BIO безглютеновая крем-паста arrabbiata
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-28

pojemność

cena za kilogram

79,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150334

4016249150334

price: 11,16 zł

11.16 PLN 2026-11-28 NewCondition

olej słonecznikowy*, sok z czerwonego buraka z koncentratu*, nasiona słonecznika*, pomidory* (10%), papryka czerwona* (9%), woda, koncentrat pomidorowy*, sok cytrynowy z koncentratu*, cebula*, syrop z agawy*, sól morska, czosnek* (1%), ocet jabłkowy*, papryka w proszku*, chili mielone* (0,5%), białko roślinne* (z nasion słonecznika*), skrobia z tapioki*, pietruszka*, koper*, cząber* (* certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1384 kJ / 335 kcal
Tłuszcz - 31 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,2 g
Węglowodany -8,7 g
w tym cukry -6,3 g
Błonnik- 2,1 g
Białko - 3,8 g
Sól - 1,2 g


Pasta o intensywnym smaku warzyw.
Idealna do pieczywa.


Allos Allos BIO Allos Allos BIO
паста из манго и карри безглютеновая кремовая 140 g
71,36zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-23
Allos Allos BIO Allos Allos BIO
глютена крем-паста из авокадо без 140 g
83,79zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-27
Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
expiry date 2029-01-01
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Песто красный БИО 140 g
89,50zł/kg

price: 12,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-03-01
Krakus красный борщ Krakus красный борщ
концентрат 300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Rolnik пюре с Rolnik пюре с
солеными огурцами 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-06-03
Allos Аллос Allos Аллос
халва Органическая медовая 75 g
169,73zł/kg

price: 12,73 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-11-28
Allos Allos Овощная Allos Allos Овощная
кедровыми орешками без глютена BIO паста со шпинатом и 135 g
90,30zł/kg

price: 12,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-12
Allos Овощная паста Allos Овощная паста
БИО перца без глютена "Аллос" с тремя видами 135 g
90,37zł/kg

price: 12,20 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-28
Allos Овощная паста Allos Овощная паста
рукколой, без глютена, БИО Аллос с томатами черри и 135 g
90,15zł/kg

price: 12,17 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

price: 17,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5