Allos BIO крем-паста из авокадо без глютена

Allos
51Allos BIO крем-паста из авокадо без глютена

Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.

Allos BIO крем-паста из авокадо без глютенаAllos BIO крем-паста из авокадо без глютена
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

83,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249172350

4016249172350

price: 11,73 zł

11.73 PLN 2027-04-27 NewCondition

awokado* (20 %), olej słonecznikowy*, woda, pomidory*, nasiona słonecznika*, sok cytrynowy z koncentratu*, cebula*, syrop z agawy*, sól, szpinak w proszku*, białko ze słonecznika w proszku*, skrobia z tapioki*, czosnek*, kurkuma*, pieprz*, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, kwas: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1237 kJ / 300 kcal
Tłuszcz - 28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,6 g
Węglowodany - 7,6 g
w tym cukry - 5,1 g
Błonnik - 2,4 g
Białko - 3,1 g
Sól - 1,3 g


Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Allos Allos BIO Allos Allos BIO
    паста из манго и карри безглютеновая кремовая 140 g
    71,36zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-23
    Allos Allos BIO Allos Allos BIO
    arrabbiata безглютеновая крем-паста 140 g
    79,71zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-28
    Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
    expiry date 2029-01-01
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Песто красный БИО 140 g
    89,50zł/kg

    price: 12,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-03-01
    Krakus красный борщ Krakus красный борщ
    концентрат 300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Rolnik пюре с Rolnik пюре с
    солеными огурцами 315 g
    14,57zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-06-03
    Allos Аллос Allos Аллос
    халва Органическая медовая 75 g
    169,73zł/kg

    price: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-11-28
    Allos Овощная паста Allos Овощная паста
    БИО перца без глютена "Аллос" с тремя видами 135 g
    90,37zł/kg

    price: 12,20 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-28
    Allos Овощная паста Allos Овощная паста
    рукколой, без глютена, БИО Аллос с томатами черри и 135 g
    90,15zł/kg

    price: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-05-28
    Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
    bezglutenowy BIO 200 g
    88,90zł/kg

    price: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-04
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5