Фермерская свекольная стружка

Rolnik
Фермерская свекольная стружка  Фермерская свекольная стружка
pojemność netto

pojemność netto

540 ml

data przydatności

expiry date:

2028-06-22

pojemność

cena za litr

9,24 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919053980

5900919053980

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2028-06-22 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna200 kJ
Wartość energetyczna47 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,6 g
w tym cukry9,6 g
Białko1,1 g
Sól0,32 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
zebrane w szczycie sezonu
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania: 540 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Rolnik Премиум Rolnik Премиум
жареные свеклы 540 g
12,19zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Rolnik Фермер Премиум Rolnik Фермер Премиум
Свекла , жареные с луком 540 g
12,20zł/kg

price: 6,59 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-05-01
Rolnik Фермер Тертая Rolnik Фермер Тертая
свекла 540 ml
9,24zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-25
Hektor Hektor Buraczki Hektor Hektor Buraczki
z zasmażaną cebulką 540 ml
10,39zł/l

price: 5,61 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-08-30
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
540 ml
13,20zł/l

price: 7,13 zł

PLN
1
28
expiry date
2028-05-30
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5