Bio Food Закваска из маринованной свеклы без глютена BIO

Bio Food Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Wszystkie soki z buraków nie zawierają dodanego cukru, zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Tłoczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Bio Food Закваска из маринованной свеклы без глютена BIOBio Food Закваска из маринованной свеклы без глютена BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2028-09-19

pojemność

cena za litr

21,16 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693122012

5902693122012

price: 10,58 zł

10.58 PLN 2028-09-19 NewCondition
sok z ekologicznych buraków ćwikłowych kiszonych 98 %, ekologiczny czosnek 1 %, sól kłodawska 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna78 kJ / 18 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry1,2 g
Białko0,7 g
Sól0,99 g

Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Wszystkie soki z buraków nie zawierają dodanego cukru, zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Tłoczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Features:100 % ekologiczny kiszony, Produkt polski, bez GMO
brand:BioFood
Legally regulated product name:Zakwas z Buraków: NFC - tłoczony, nie z koncentratu, produkt pasteryzowany.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo Polska Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C.
Preparation and use:Uwaga! Przed spożyciem wstrząsnąć. Występujący osad tworzą naturalne składniki ekologicznych buraków kiszonych. Smak i konsystencja mogą nieznacznie różnić się w zależności od pory roku.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Bio Food Био Фуд Bio Food Био Фуд
красный БИО Вегетарианский борщ 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-15
Tymbark Вега Tymbark Вега
овощей и фруктов солнечный Мексика сок из 500 ml
8,90zł/l

price: 4,45 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Food Bio Food NFC Bio Food Bio Food NFC
сок без глютена BIO маринованный морковный 500 ml
23,18zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-03-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
100% квашеной капусты Charsznicki Экологический сок 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2026-11-30
REDUCED PRICE -10%
Bio Food Закваска Bio Food Bio Food Закваска Bio Food
маринованные из огурцов 100% органические 500 ml
18,88zł/l

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-07
Bio Food Bio Food Капуста Bio Food Bio Food Капуста
маринованные Закваска 100% органические 500 ml
19,64zł/l

price: 9,82 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-14
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
закваска Традиционная свекольная 500 ml
22,50zł/l

price: 11,25 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-18
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

price: 8,69 zł

PLN
1
12
expiry date
2026-11-30
Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Bio Food biofood Bio Food biofood
квашеной моркови экологическая био сок 300 ml
29,10zł/l

price: 8,73 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food Organic BIO Bio Food Bio Food Organic BIO
сок маринованный огуречный 300 ml
23,93zł/l

price: 7,18 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food
BIO
экологическая клюквенный сок экологическая клюквенный сок
сок экологическая клюквенный 300 ml
66,63zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
глютена маринованные огурцы без 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-09-19
Bio Food яблочный Bio Food яблочный
уксус био 700 ml
21,41zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food Квашеная Bio Food Bio Food Квашеная
капуста с морковью BIO 700 g
14,29zł/kg

price: 10 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-16
Bio Food яблочный Bio Food яблочный
уксус BIO 250 мл - Био продукты 250 ml
41,64zł/l

price: 10,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5