Овсяные хлопья Bio Planet без глютена БИО

Bio Planet
Овсяные хлопья Bio Planet без глютена БИООвсяные хлопья Bio Planet без глютена БИО
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-04

pojemność

cena za kilogram

15,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902488066118

5902488066118

price: 9,36 zł

9.36 PLN 2026-12-04 NewCondition
Płatki owsiane* (bez glutenu) 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Овсянка 600 g
13,32zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-12-10
Bio Planet Овсяная каша Bio Planet Овсяная каша
Planet BIO быстрого приготовления Bio 600 g
14,43zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-07
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
owsiane górskie 600 g
14,03zł/kg

price: 8,42 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-11
Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
Merchant быстрого приготовления 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Овсянка 300 g
17,37zł/kg

price: 5,21 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-12-10
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Горная овсянка 300 g
18,57zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-11
Szczytno szytno Szczytno szytno
мгновенные Хлопья овсяные 400 g
12,23zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-10-21
Bio Planet Овсяная каша Bio Planet Овсяная каша
Planet BIO быстрого приготовления Bio 300 g
18,37zł/kg

price: 5,51 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-07
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5