Inka Caramel растворимый злаковый кофе с карамелью

Inka
55
Polecam! Cena jak w każdym innym sklepie, ale smaków dużo więcej Inka Caramel растворимый злаковый кофе с карамелью
53Inka Caramel растворимый злаковый кофе с карамелью
Idealna dla całej rodziny Pyszny karmelowy smak od rana do nocy
Inka Caramel растворимый злаковый кофе с карамельюInka Caramel растворимый злаковый кофе с карамелью
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-08

pojemność

cena za kilogram

51,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154042746

5901154042746

price: 10,31 zł

buy 6 szt. for 10.15 zł/szt
10.31 PLN 2028-07-08 NewCondition
rozpuszczalna kawa zbożowa 68 % [zboża 93 % (jęczmień, żyto), cykoria], cukier, karmel (cukier karmelizowany) 2 %, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu instant
wartość energetyczna 1546 kJ / 365 kcal
tłuszcz 0,2 g
w tym kwasy nasycone 0,2 g
węglowodany 84 g
w tym cukry 34 g
błonnik 8,8 g
białko 2,7 g
sól 0,14 g
* RWS-referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
200 g Inki karmelowej to około 50 porcji.

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Idealna dla całej rodziny Pyszny karmelowy smak od rana do nocy
Features:naturalnie smaczna
brand:Inka
Storage:Szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzenia: 1. Wsyp do kubka 2 łyżeczki Inki (4 g). 2. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą lub mlekiem (200 ml). Wymieszaj!
Type of packaging:Torba
Producer's address:GRANA sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Return address:GRANA sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Kkz , 2021-10-12 14:03:17Polecam! Cena jak w każdym innym sklepie, ale smaków dużo więcej



Inka Inka Classic Inka Inka Classic
растворимый зерновой кофе 200 g
51,75zł/kg

price: 10,35 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-03-04
REDUCED PRICE -25%
Delecta цикорий кофе Delecta цикорий кофе
Kujawianka 200 g
14,95zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-30
Inka Инка Молочный Inka Инка Молочный
крупяного кофе с молоком напиток на основе 200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-02-19
Inka Кокосовый Inka Кокосовый
зерновой кофе Inka 200 g
51,55zł/kg

price: 10,31 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-02-14
Inka Inka Classic Inka Inka Classic
растворимый зерновой кофе 150 g
39,93zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-08-07
Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
заменить 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Alce Nero Органический Alce Nero Органический
растворимый кофе заменить 125 g
145,76zł/kg

price: 18,22 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-04-17
Inka Растворимый Inka Растворимый
обогащенный магнием кофе Inka Magne из злаков, 100 g
103,70zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-08-06
Inka Inka Fiber. Inka Inka Fiber.
обогащенный клетчаткой. Растворимый зерновой кофе, 100 g
99,90zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-04-22
Inka Inka Calcium, Inka Inka Calcium,
злаков, обогащенный кальцием и витаминами растворимый кофе из 100 g
93,60zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-06-02
Inka Напиток Inka Oat Oat Inka Напиток Inka Oat Oat
без лактозы с кальцием и витаминами 1 litr
8,00zł/l

price: 8 zł

PLN
1
29
expiry date
2027-08-05
Inka Инка Соевый Inka Инка Соевый
витаминами без лактозы напиток с кальцием и 1 litr

price: 8,70 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-04-28
Inka Inka Chocolate Inka Inka Chocolate
с шоколадом растворимый зерновой кофе 200 g
58,65zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-08-17
Inka Inka Bio Classic Inka Inka Bio Classic
растворимый зерновой кофе 100 g
122,20zł/kg

price: 12,22 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-22
Inka Биорастворимый Inka Биорастворимый
цикорий Inka 100 g
157,50zł/kg

price: 15,75 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-07-08
Inka Inka растворимый Inka Inka растворимый
злаковый кофе без глютена 100 g
122,20zł/kg

price: 12,22 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5