Желе Delecta с вишневым вкусом

Delecta Nasza galaretka charakteryzuje się mocno owocowym smakiem. Jest wyjątkowo klarowna i szybko tężeje. Przygotuj z nią pyszny deser dla siebie lub swoich bliskich, ot tak... prosto z serca.
Желе Delecta с вишневым вкусомЖеле Delecta с вишневым вкусом
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

34,86 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983012777

5900983012777

price: 2,44 zł

2.44 PLN 2027-07-31 NewCondition
cukier, żelatyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z czarnej marchwi, aromat, zagęszczony sok z wiśni w proszku 0,1 %
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna196 kJ / 46 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10 g
w tym cukry9,9 g
Białko1,6 g
Sól0 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
ok. 570 g produktu po przyrządzeniu (4 porcje)

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Nasza galaretka charakteryzuje się mocno owocowym smakiem. Jest wyjątkowo klarowna i szybko tężeje. Przygotuj z nią pyszny deser dla siebie lub swoich bliskich, ot tak... prosto z serca.
Features:mocno owocowy smak, na 0,5 l wody
brand:Delecta
Legally regulated product name:Galaretka o smaku wiśniowym w proszku.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz na tyle opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Przygotuj: 0,5 litra wody (2 szklanki) 1. Zagotuj wodę i odmierz 0,5 l. 2. Zawartość torebki wsyp do przegotowanej gorącej wody i dokładnie wymieszaj aż do rozpuszczenia (nie gotuj). 3. Wlej galaretkę do salaterek i po schłodzeniu wstaw do lodówki do stężenia. Dobre rady: W czasie upałów użyj mniej wody. Świeże owoce kiwi i ananasa uniemożliwiają tężenie galaretki.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Delecta Delecta Jelly Delecta Delecta Jelly
клубничный ароматизатор 70 g
34,57zł/kg

price: 2,42 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-06-30
Delecta Желе Delecta со Delecta Желе Delecta со
вкусом малины 70 g
33,71zł/kg

price: 2,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Delecta Желе Delecta со Delecta Желе Delecta со
вкусом апельсина 70 g
35,29zł/kg

price: 2,47 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-30
REDUCED PRICE -10%
Delecta Delecta Galaretka Zozole Delecta Delecta Galaretka Zozole
Vitamin 70 g
25,57zł/kg

price: 1,79 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-11-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-11-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт с chocoloate вкус 670 g
13,42zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт Йогурт 640 g
13,89zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
заменить 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт дрожжей 600. g
15,57zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
Delecta Cream Karpatka 250 g
19,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
expiry date 2027-06-30
Delecta снежок Delecta снежок
порошок оригинальный десерт 51 g
41,96zł/kg

price: 2,14 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Delecta кексы с Delecta кексы с
стружкой начинкой из шоколадной 280 g
29,79zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5