Dr. Oetker Сладкий Момент Кисель дуэт малина и клюква

Dr. Oetker
55
Super, polecamDr. Oetker Сладкий Момент Кисель дуэт малина и клюква
45Dr. Oetker Сладкий Момент Кисель дуэт малина и клюква
Owocowe Duety Słodka Chwila to dwa idealnie zgrane smaki soczystych owoców połączone w jednym kisielu. Połączenia smakowe zostały dobrane tak, aby zaskakiwać oraz dostarczać słodkiej chwili przyjemności w ciągu dnia. Sięgnij po Owocowe Duety dostępne w czterech smakach, a wyróżnia je: - połączenie dwóch owocowych smaków w jednym kisielu - duże kawałki owoców - zawartość witaminy C - lekka konsystencja - szybkość i łatwość przygotowania
Dr. Oetker Сладкий Момент Кисель дуэт малина и клюкваDr. Oetker Сладкий Момент Кисель дуэт малина и клюква
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

67,81 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437036182

5900437036182

price: 2,17 zł

2.17 PLN 2027-05-30 NewCondition

cukier, skrobia ziemniaczana, 3,7% maliny suszone, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), 0,9% żurawina suszona, aromaty, barwnik (betanina), ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, sól, witamina C


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia252 kJ
Energia59 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone 0 g
Węglowodany 14 g
w tym Cukry 9,1 g
Białko 0,1 g
Sól 0,03 g
Witamina C 14,0 mg 18%**
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Procent referencyjnego dziennego spożycia witaminy C.
Dzienna referencyjna wartość spożycia witaminy C wynosi 80 mg.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Owocowe Duety Słodka Chwila to dwa idealnie zgrane smaki soczystych owoców połączone w jednym kisielu. Połączenia smakowe zostały dobrane tak, aby zaskakiwać oraz dostarczać słodkiej chwili przyjemności w ciągu dnia. Sięgnij po Owocowe Duety dostępne w czterech smakach, a wyróżnia je: - połączenie dwóch owocowych smaków w jednym kisielu - duże kawałki owoców - zawartość witaminy C - lekka konsystencja - szybkość i łatwość przygotowania
brand:Dr. Oetker
Legally regulated product name:Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C.
Other information:1 porcja (207 g) zawiera: energia 522 kJ 123 kcal 6%* Energia w 100 g 252 kJ / 59 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ½ kubka lub ¾ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp do kubka. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min. Kisiel jest gotowy od razu do spożycia.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-03-03 09:02:17Super, polecam



Dr. Oetker сладкий Dr. Oetker сладкий
фруктов caranberry вкус момент желе с кусочками 32 g
69,06zł/kg

price: 2,21 zł

PLN
1
23
expiry date 2027-06-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
клубничное желе сладкий момент , 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-07-31
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент Apple, 30 g
55,33zł/kg

price: 1,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент вишня 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-07-31
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
клубничное желе 38 g
40,26zł/kg

price: 1,53 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
малинового желе 38 g
40,26zł/kg

price: 1,53 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
Ром аромат тортам 9 ml
264,44zł/l

price: 2,38 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
порошка выпечки 30 g
33,00zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-05-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
лимонная кислота 20 g
90,00zł/kg

price: 1,80 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-06-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
съедобные желатин 20 g
149,50zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
27
expiry date 2029-02-28
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе долива порошковых невыпеченный чизкейк с 195 g
35,85zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
доктор Oetker пудинг пудинг 45 g
35,33zł/kg

price: 1,59 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
expiry date
2029-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
żelfix 3:01 40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5