Доктор Oetker Сухие дрожжи быстрого приготовления

Dr. Oetker
55
Ok.Доктор Oetker Сухие дрожжи быстрого приготовления
52Доктор Oetker Сухие дрожжи быстрого приготовления
1 torebka Drożdży instant 14 g = 50 g drożdży świeżych
Доктор Oetker Сухие дрожжи быстрого приготовленияДоктор Oetker Сухие дрожжи быстрого приготовления
masa netto

masa netto

14 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

213,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437083216

5900437083216

price: 2,99 zł

2.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
drożdże suszone (Saccharomyces cerevisiae), emulgator (monostearynian sorbitolu)
1 torebka Drożdży instant 14 g = 50 g drożdży świeżych
Features:bez przygotowania rozczynu, wymieszaj z mąką, podwójna porcja na 1 kg mąki pszennej
brand:Dr. Oetker
Legally regulated product name:Drożdże suszone instant.
Other information:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:1. Drożdże dokładnie wymieszaj z mąką. Sporządzanie rozczynu nie jest konieczne z wyjątkiem ciast z dużą ilością bakalii. 2. Dodaj pozostałe składniki wg wybranego przepisu i dokładnie wyrób ciasto, a następnie pozostaw w cieple do wyrośnięcia. Piecz zgodnie z przepisem.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:58:05Ok.



Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
мгновенные сухие дрожжи 8 g
195,00zł/kg

price: 1,56 zł

PLN
1
27
expiry date 2028-02-28
Dr. Oetker Д-р Oetker. Rye Dr. Oetker Д-р Oetker. Rye
sourdough 15 g
126,67zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
Ром аромат тортам 9 ml
264,44zł/l

price: 2,38 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
порошка выпечки 30 g
33,00zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-05-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
лимонная кислота 20 g
90,00zł/kg

price: 1,80 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-06-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
съедобные желатин 20 g
149,50zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
27
expiry date 2029-02-28
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
клубничное желе сладкий момент , 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-07-31
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент Apple, 30 g
55,33zł/kg

price: 1,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент вишня 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5