Фермерские голубцы в томатном соусе

Rolnik
55
Ok.Фермерские голубцы в томатном соусе
51Фермерские голубцы в томатном соусе
Фермерские голубцы в томатном соусеФермерские голубцы в томатном соусе
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-19

pojemność

cena za kilogram

13,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919052365

5900919052365

price: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-12-19 NewCondition
Woda, gołąbki 47 % [kapusta biała 44,7 %, ryż 42,1 %, mięso wieprzowe 11,3 % mieszanka przyprawowo-smakowa (sól, przyprawy, warzywa suszone, cukier, aromaty, glukoza), cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól)], koncentrat pomidorowy 3,7 %, mąka pszenna, mieszanka przyprawowo-smakowa (cukier, sól, przyprawy, warzywa suszone, aromaty, glukoza), masło z mleka, skrobia kukurydziana modyfikowana, cebula suszona.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2024-07-24 17:16:10Ok.



Pamapol голубцы в Pamapol голубцы в
томатном соусе 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Łowicz Болонский Łowicz Болонский
соус готов 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz китайский Łowicz китайский
expiry date 2027-11-30
Łowicz соус для Łowicz соус для
спагетти 500 g
17,14zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-01-31
Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol фрикадельки в Pamapol фрикадельки в
томатном соусе 500 g
16,68zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
59
expiry date 2029-01-10
Pamapol Фасоль и weenies с Pamapol Фасоль и weenies с
expiry date 2029-01-22
Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
expiry date 2027-10-01
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5