Фермерский шведский салат

Rolnik
44Фермерский шведский салат
Фермерский шведский салатФермерский шведский салат
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-10

pojemność

cena za kilogram

9,64 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919015247

5900919015247

price: 8,19 zł

8.19 PLN 2028-06-10 NewCondition
ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy- zawierają gorczycę
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100 g
Wartość energetyczna150 kJ
Wartość energetyczna35 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,8 g
w tym cukry7,8 g
Białko0,6 g
Sól0,92 g

Gorczyca : Zawiera
Rolnik
Legally regulated product name:Sałatka z krojonych ogórków w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania 900 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik Фермерский Rolnik Фермерский
    помидорами салат с зелеными 850 g
    9,76zł/kg

    price: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Provitus маринованные Provitus маринованные
    огурцы latosie 640 g
    16,41zł/kg

    price: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus Консервы Provitus Консервы
    маринованные острый 640 g
    16,42zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
    глютена маринованные огурцы без 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Hektor Гектор processesed Hektor Гектор processesed
    огурцы Консервы 900 g
    11,10zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-10-30
    Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
    Кашубский 640 g
    17,17zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
    чеснок 640 g
    15,94zł/kg

    price: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-07-30
    Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
    кукуруза в початках 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Черничный Rolnik Черничный
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik перец , Rolnik перец ,
    консервированные 650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    REDUCED PRICE -25%
    Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
    expiry date 2026-11-10
    Rolnik маринованные Rolnik маринованные
    щавель 315 ml
    17,27zł/l

    price: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
    в масле 280 g
    40,64zł/kg

    price: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5