Hector чипсы свекла

Hektor
53Hector чипсы свекла
Hector чипсы свеклаHector чипсы свекла
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

14,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000604

5904747000604

price: 4,37 zł

buy 10 szt. for 4.08 zł/szt
4.37 PLN 2027-08-30 NewCondition

Buraczki ćwikłowe, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Rolnik побеги бамбука Rolnik побеги бамбука
    310 g
    34,77zł/kg

    price: 10,78 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-02-20
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki Pudliszki
    консервированная кукуруза 400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная свекла 480 g
    14,56zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-31
    Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
    кукуруза в початках 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Вишневый компот 900 g
    15,08zł/kg

    price: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-10-30
    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Клубничный компот 900 g
    11,58zł/kg

    price: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-30
    Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
    сливовый 900 g
    9,99zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Hektor компот из Hektor компот из
    черной смородины 900 g
    16,16zł/kg

    price: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Hektor компот Гектор Hektor компот Гектор
    из крыжовника 900 g
    12,04zł/kg

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-08-30
    Hektor Гектор Щавель Hektor Гектор Щавель
    рубленый 270 g
    15,48zł/kg

    price: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5