Hector морковь, консервированный

Hektor
55
bardzo smacznaHector морковь, консервированный
51Hector морковь, консервированный
Hector морковь, консервированныйHector морковь, консервированный
masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

10,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000468

5904747000468

price: 4,73 zł

buy 8 szt. for 4.66 zł/szt
4.73 PLN 2027-05-30 NewCondition

Marchewka kostka, woda, sól.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2020-11-14 02:53:51bardzo smaczna



Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
морковь 460 g
13,02zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-30
Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
домашняя свекла орел Маринованная 460 g
17,37zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-10-30
Provitus жареные Provitus жареные
морковь и горох 480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-12-30
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная морковь 480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Bonduelle молодой Bonduelle молодой
моркови 212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-31
Bio Europa морковь Bio Bio Europa морковь Bio
Europe маринованные в банке 340 g
23,50zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Вишневый компот 900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Клубничный компот 900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
сливовый 900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor компот из Hektor компот из
черной смородины 900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor компот Гектор Hektor компот Гектор
из крыжовника 900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Гектор Щавель Hektor Гектор Щавель
рубленый 270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5