Hektor
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

7,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000901

5904747000901

price: 6,66 zł

6.66 PLN 2027-09-30 NewCondition
Hektor Гектор processesed Hektor Гектор processesed
огурцы Консервы 900 g
11,10zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-10-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
консервированный перец 900 ml
11,49zł/l

price: 10,34 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor Kapusta kiszona Hektor Hektor Kapusta kiszona
900 g
7,37zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-08-30
Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
firmowa 900 g
9,12zł/kg

price: 8,21 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-30
Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
900 g
9,87zł/kg

price: 8,88 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-30
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
900 ml
11,48zł/l

price: 10,33 zł

PLN
1
36
expiry date
2027-10-30
Rolnik Rolnik Sałatka grecka Rolnik Rolnik Sałatka grecka
900 ml
11,10zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2028-06-20
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Вишневый компот 900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Клубничный компот 900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
сливовый 900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor компот из Hektor компот из
черной смородины 900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor компот Гектор Hektor компот Гектор
из крыжовника 900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Гектор Щавель Hektor Гектор Щавель
рубленый 270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5