Kanka
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-20

pojemność

cena za kilogram

32,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241752517

5902241752517

price: 6,40 zł

6.40 PLN 2026-11-20 NewCondition
Śmietanka pasteryzowana, Zawartość tłuszczu: 82 %
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g Wartość energetyczna 3063 kJ/745 kcal Tłuszcz 82 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 57 g Węglowodany 1,0 g w tym cukry 0,7 g Białko 0,7 g Sól 0 g Produkt zawiera: Mleko
Jagr дополнительная Jagr дополнительная
масло из Варлюбе 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Kerry Gold Kerry Gold
масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
масло Piątnica Country 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-13
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
жирности молоко Масло топленое 99,9% 200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-21
Sobik Собик топленое Sobik Собик топленое
масло 200 g
49,95zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-06-20
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Органическое масло 82% БИО 200 g
46,25zł/kg

price: 9,25 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-22
Kanka Канка Kanka Канка
Деликатный творог 200 g
18,25zł/kg

price: 3,65 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-14
Kanka Канка Kanka Канка
Натуральный Йогурт 180 g
11,67zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-12
Kanka Канка Kanka Канка
Натуральный кефир 400 g
7,83zł/kg

price: 3,13 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-22
Kanka Канка Крем 18% Kanka Канка Крем 18%
200 g
16,80zł/kg

price: 3,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5