Lubella корнфлекс Целые Cornflakes

Lubella
55
Lubię. Lubella корнфлекс Целые Cornflakes
34Lubella корнфлекс Целые Cornflakes
Lubella корнфлекс Целые CornflakesLubella корнфлекс Целые Cornflakes
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

19,98 zł / kg

ocena

ranking

3.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011645

5900049011645

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-01-30 NewCondition
mąka kukurydziana pełnoziarnista (59%), mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, otręby pszenne, barwniki: karoteny, karmel, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1642 kJ / 388 kcal
tłuszcz3,6 g
w tym kwasy nasycone0,5 g
węglowodany77 g
w tym cukry4,8 g
błonnik5,9 g
Białko9,0 g
sól1,6 g
fosfor158 mg (23%*)
magnez57,0 mg (15%*)
mangan0,51 mg (26%*)
* % referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
źródło błonnika!, prosty skład stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy, wyselekcjonowane i sprawdzone składniki, super chrupkie!, źródło magnezu, manganu, Polski Producent
brand:Lubella
About the brand:Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Klasyczne Lubella Corn Flakes Cynamon
Legally regulated product name:Płatki kukurydziane pełnoziarniste.
Storage:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Adam , 2021-07-15 14:00:53Lubię.



Lubella Lubella Lubella Lubella
Кукурузные хлопья 500 г кукурузные хлопья 500 g
19,48zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-30
Biominki Шарики Biominki Шарики
шоколада БИО Биоминка со вкусом 500 g
39,12zł/kg

price: 19,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-06
Biominki Медовые Biominki Медовые
шарики Biominks BIO 500 g
38,42zł/kg

price: 19,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-20
Nestle Кукурузные Nestle Кукурузные
хлопья Nestle для завтрака 250 g
28,84zł/kg

price: 7,21 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-30
Lubella кукурузные Lubella кукурузные
кукурузы хлопья зерновых завтраков 250 g
23,08zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

price: 17,26 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-31
Turtle Черепаха Turtle Черепаха
покрытые темным шоколадом. БИО без глютена. Кукурузные хлопья, 250 g
147,96zł/kg

price: 36,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-10
Lubella mlekołaki Lubella mlekołaki
ракушки зерновых шоколадные 250 g
23,96zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-08-30
Lubella Любелла паста Lubella Любелла паста
Кокардки (Фарфалле) 400 g
14,63zł/kg

price: 5,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-09-30
Lubella Перья пасты Lubella Перья пасты
Lubella (Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
23
expiry date 2029-12-30
Lubella Lubella pasta Lubella Lubella pasta
Морские ракушки (ньокки) 400 g
14,10zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
23
expiry date 2029-12-30
Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
brothy Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
(fusilli) 100% цельнозерновой 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-08-30
Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
(penne rigate) 100% цельное зерно 400 g
16,03zł/kg

price: 6,41 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5