МК Шпроты жареные в томатном соусе

MK Produkt nie zawiera GMO.
МК Шпроты жареные в томатном соусеМК Шпроты жареные в томатном соусе
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-14

pojemność

cena za kilogram

26,58 zł / kg

kraj

Country of origin

Łotwa

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180555

5902693180555

price: 6,38 zł

6.38 PLN 2028-04-14 NewCondition

Ryba - szprot (Sprattus sprattus - smażony bez głów) 70% (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu: FAO 27IIId), sos pomidorowy (woda, koncentrat pomidorowy, cukier, mąka pszenna, sól, sproszkowana cebula, regulator kwasowości - kwas octowy, przyprawy).


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 867 kJ / 208 kcal
Tłuszcz 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g
Węglowodany 12,4 g
w tym cukry 10,7 g
Białko 8,1 g
Sól 1,42 g
Kwasy tłuszczowe Omega 31,8 g

Ryba : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Produkt nie zawiera GMO.
Features:bez głów
brand:MK
Legally regulated product name:Szproty smażone w sosie pomidorowym. Produkt rybny sterylizowany.
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Łotwa
Producer's address:
Return address:
Łosoś Ustka Филе Łosoś Ustka Филе
сельди томатный соус 180 g
33,28zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-11-30
Łosoś Ustka килька в Łosoś Ustka килька в
томатном соусе 180 g
31,00zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2029-07-30
Łosoś Ustka Филе Łosoś Ustka Филе
скумбрии в томатном соусе 180 g
40,39zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-06-30
Pan do Mar Филе Pan do Mar Филе
томатном соусе BIO скумбрии Пан-ду-Мар в 120 g
166,58zł/kg

price: 19,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2030-07-20
Graal килька в Graal килька в
томатном соусе 170 g
41,12zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Pan do Mar Пан-ду-Мар Pan do Mar Пан-ду-Мар
масле сардины в БИО оливковом 120 g
127,58zł/kg

price: 15,31 zł

PLN
1
4
expiry date 2032-07-22
Graal Грааль Graal Грааль
Скумбрия в томатном соусе 300 g
53,30zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-06-30
Graal Грааль Byczki в Graal Грааль Byczki в
expiry date 2029-07-30
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
копченые в масле 160 g
59,44zł/kg

price: 9,51 zł

PLN
1
24
expiry date 2029-02-06
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
копченые в масле 250 g
54,56zł/kg

price: 13,64 zł

PLN
1
36
expiry date 2030-06-09
MK МК Шпрот MK МК Шпрот
копченый в томатном соусе 250 g
53,40zł/kg

price: 13,35 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-06-30
MK МК Половинки MK МК Половинки
персиков в светлом сиропе 820 g
9,74zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-12-31
MK МК Ломтики MK МК Ломтики
ананаса в легком сиропе 565 g
12,71zł/kg

price: 7,18 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5