Mlekovita La Polle Brie Классический голубой сыр

Mlekovita
52Mlekovita La Polle Brie Классический голубой сыр
La Polle Brie to delikatny ser pleśniowy, który dzięki unikalnej recepturze podbija serca i podniebienia konsumentów oryginalnym smakiem i rozpływającym się w ustach aksamitnym wnętrzem. Źródło białka. Wysoka zawartość wapnia.
Mlekovita La Polle Brie Классический голубой сырMlekovita La Polle Brie Классический голубой сыр
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

58,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512980812

5900512980812

price: 7,30 zł

7.30 PLN 2026-11-08 NewCondition
Mlekovita Mlekovita La Polle Brie Mlekovita Mlekovita La Polle Brie
Классический голубой сыр 125 g
57,28zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-01
mleko,sól,stabilizator: chlorek wapnia,kultury bakterii,Penicillium Candidum
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 1490 kJ / 360 kcal
Tłuszcz 32 g
w tym kwasy nasycone 22 g
Węglowodany 1,0 g
w tym cukry 0 g
Białko 17 g
Sól 1,6 g
Wapń520 mg - 64%*
*Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej).

Mleko : Zawiera
La Polle Brie to delikatny ser pleśniowy, który dzięki unikalnej recepturze podbija serca i podniebienia konsumentów oryginalnym smakiem i rozpływającym się w ustach aksamitnym wnętrzem. Źródło białka. Wysoka zawartość wapnia.
Features:źródło białka, unikalna receptura, oryginalny smak
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Brie naturalny. Ser pleśniowy.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Preparation and use:Najlepiej smakuje po 30 minutach od wyjęcia z lodówki.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    President сыр бри President сыр бри
    естественно 125 g
    58,64zł/kg

    price: 7,33 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-11-03
    Turek Турек Бри Turek Турек Бри
    натуральный голубой сыр 125 g
    63,92zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-15
    President сыр бри с President сыр бри с
    грецкими орехами 125 g
    60,24zł/kg

    price: 7,53 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-26
    President сыр бри с President сыр бри с
    зелеными оливками 125 g
    58,32zł/kg

    price: 7,29 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-24
    Frenchi Brie ser miękki Frenchi Brie ser miękki
    200 g
    77,45zł/kg

    price: 15,49 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-18
    President камамбер сыр President камамбер сыр
    с кайенским перцем 120 g
    62,00zł/kg

    price: 7,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-24
    President Сыр камамбер President Сыр камамбер
    естественно 120 g
    59,67zł/kg

    price: 7,16 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5