Млековита Клубничная пахта

Mlekovita
Млековита Клубничная пахтаМлековита Клубничная пахта
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

8,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512999241

5900512999241

price: 3,50 zł

3.50 PLN 2026-10-13 NewCondition

maślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe kultury bakterii mlekowych.


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 300 kJ/ 71 kcal
Tłuszcz 1,3 g
w tym kwasy nasycone 0,8 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 12 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mlekovita
Legally regulated product name:Maślanka truskawkowa.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Натуральная пахта 400 g
8,83zł/kg

price: 3,53 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-31
Kanka Канка Kanka Канка
Натуральный кефир 400 g
7,83zł/kg

price: 3,13 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-22
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

price: 3,66 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-10-20
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

price: 3,63 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-19
Mrągowska пахта Mrągowska пахта
1 litr

price: 6,14 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-14
Włoszczowa Пахта Włoszczowa Włoszczowa Пахта Włoszczowa
натуральная 1 litr

price: 6,21 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-28
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Натуральная пахта Польша 1 litr

price: 6,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-14
Mrągowska Клубника Mrągowska Клубника
expiry date
2026-10-13
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5