Mlekovita Mazdamer Плавленый сыр для намазывания

Mlekovita
51Mlekovita Mazdamer Плавленый сыр для намазывания
Mlekovita Mazdamer Плавленый сыр для намазыванияMlekovita Mazdamer Плавленый сыр для намазывания
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

33,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512200620

5900512200620

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2026-12-14 NewCondition
Mlekovita Mlekovita Mazdamer Mlekovita Mlekovita Mazdamer
намазывания Плавленый сыр для 150 g
33,60zł/kg

price: 5,04 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-22

Woda, masło, ser Mazdamer 27%, mleko w proszku, twaróg, sole emulgujące: E 450, E 452, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól.


Wartości odżywcze (%)produktu: w 100 g:
Wartość energetyczna 1198 kJ/ 289 kcal
Tłuszcz 25 g
w tym kwasy nasycone 16 g
Węglowodany 5,0 g
w tym cukry 5,0 g
Białko 11 g
Sól1,2 g

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Ser topiony do smarowania
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +10 °C.
Type of packaging:Opakowanie plastikowe
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mlekovita Mlekovita Ser topiony Mlekovita Mlekovita Ser topiony
    Gouda w kubku 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-30
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    чашке Плавленый сыр Чеддер в 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-30
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    чашке Плавленый сыр с ветчиной в 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-12-14
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Сливочный сыр 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-03
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Плавленый сыр с зеленью 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-07
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Плавленый сыр с ветчиной 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-06
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5