Млековита Плавленый сыр с ветчиной в чашке

Mlekovita
51Млековита Плавленый сыр с ветчиной в чашке
Млековита Плавленый сыр с ветчиной в чашке Млековита Плавленый сыр с ветчиной в чашке
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

33,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512999340

5900512999340

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2026-12-14 NewCondition

sery (w tym sery wędzone 13%); woda; masło; szynka parzona 5% (mięso wieprzowe z szynki, woda, glukoza, sól, stabilizator: E451, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu); serwatka w proszku (z mleka); sole emulgujące: E450, E452; białka mleka; regulator kwasowości: kwas cytrynowy. 


WARTOŚĆ ENERGETYCZNA W 100G836 KJ / 201 KCALTŁUSZCZ:15 G- W TYM KW. TŁ. NASYCONE:10 GWĘGLOWODANY:3,5 G- W TYM CUKRY:3,0 GBIAŁKO:13 GSÓL:1,95 G


Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera

Mlekovita


Legally regulated product name:Z szynką - ser topiony do smarowania
Storage:

Przechowywać w temperaturze: od +2°C do +10°C.


Type of packaging:

Opakowanie plastikowe


Producer's address:

SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie


Return address:

SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mlekovita Mlekovita Ser topiony Mlekovita Mlekovita Ser topiony
    Gouda w kubku 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-30
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    чашке Плавленый сыр Чеддер в 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-30
    Mlekovita Mlekovita Mazdamer Mlekovita Mlekovita Mazdamer
    намазывания Плавленый сыр для 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-14
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Сливочный сыр 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-03
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Плавленый сыр с зеленью 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-07
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5