Крем Mlekovita 18% без лактозы

Mlekovita
55
Super wyborКрем Mlekovita 18% без лактозы
51Крем Mlekovita 18% без лактозы
Крем Mlekovita 18% без лактозыКрем Mlekovita 18% без лактозы
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

25,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512983424

5900512983424

price: 5,04 zł

5.04 PLN 2026-10-23 NewCondition
Mlekovita Крем Mlekovita 18% Mlekovita Крем Mlekovita 18%
без лактозы 200 g
24,95zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-20
śmietanka,żywe kultury bakterii
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Energis773 kJ / 187 kcal
Tłuszcz 18 g
w tym kwasy nasycone 11 g
Węglowodany 3,9 g
w tym cukry3,9 g
Białko 2,4 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Polska śmietana ukwaszona 18% tłuszczu bez laktozy* *Zawartość laktozy <0,01 g/ 100 g
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2021-05-29 09:20:05Super wybor



Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
супов 18% 200 ml
19,30zł/l

price: 3,86 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-21
Mlekovita Крем-лак Mlekovita Крем-лак
Mlekovita плотный 18% 200 g
21,70zł/kg

price: 4,34 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-21
Kanka Канка Крем 18% Kanka Канка Крем 18%
200 g
16,80zł/kg

price: 3,36 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-22
Mlekovita Крем-лак Mlekovita Крем-лак
Mlekovita плотный 12% 200 g
18,90zł/kg

price: 3,78 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-27
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

price: 2,88 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Smietana Mlekovita Mlekovita Smietana
Польша толщиной 18% 400 g
17,48zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-17
Piątnica Пятничный Piątnica Пятничный
суп-крем 18% 400 g
17,48zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-21
Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
супов 12% 400 g
13,80zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-27
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5