Mlekovita Йогурт Польский персик с маракуйей

Mlekovita
55
Ok.Mlekovita Йогурт Польский персик с маракуйей
54Mlekovita Йогурт Польский персик с маракуйей
Mlekovita Йогурт Польский персик с маракуйейMlekovita Йогурт Польский персик с маракуйей
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

16,53 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990415

5900512990415

price: 2,48 zł

2.48 PLN 2026-10-22 NewCondition
mleko*,brzoskwinie - 8,1%,cukier**,marakuja - sok 0,9%,skrobia,stabilizator: pektyny,aromat,barwnik: karoteny,żywe kultury bakterii jogurtowych,*wyprodukowano bez stosowania GMO,**bez GMO
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 344 kJ
Wartość energetyczna 82 kcal
Tłuszcz 2,5 g
w tym kwasy nasycone 1,6 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 12 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
z kawałkami owoców, wyprodukowano bez stosowania GMO
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Polski Jogurt brzoskwinia z marakują - 9% owoców.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2026-02-05 05:33:55Ok.



Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт из кокоса и миндаля 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт 150г кофе 150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Панна Котта йогурт со вкусом черники 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
приправленный Панна Котта йогурт вишневый 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
ароматизированный Панна Котта клубничный йогурт 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
приправленный Панна Котта йогурт персик 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-18
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Йогурт Польский клубника 150 g
16,53zł/kg

price: 2,48 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-03
Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut
креме - Миндаль на кокосовом 150 g
42,87zł/kg

price: 6,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Йогурт Mlekovita Mlekovita Йогурт
Польские лесные ягоды 150 g
16,53zł/kg

price: 2,48 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-27
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5