Органические ржи тип муки 960

Bio Planet
55
Jestem b.zadowolona ze wszystkich gatunkow mak przez zemnie zamowionych , na pewno dokonam nastepnych zakupow w waszym sklepie Органические ржи тип муки 960
51Органические ржи тип муки 960

Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960 powstała w wyniku przemiału oczyszczonego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 960 polecamy do wypieku ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciast, ciasteczek, spodów do pizzy, ciasta makaronowego oraz do przyrządzania zakwasu na żur.

Органические ржи тип муки 960Органические ржи тип муки 960
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-01-23

pojemność

cena za kilogram

9,51 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660220

5907814660220

price: 9,51 zł

buy 5 szt. for 9.37 zł/szt
9.51 PLN 2027-01-23 NewCondition

ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1431 kJ / 338 kcal
Tłuszcz - 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 70 g
w tym cukry - 2,4 g
Błonnik - 8,3 g
Białko - 8,2 g
Sól - 0,02 g


Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960 powstała w wyniku przemiału oczyszczonego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 960 polecamy do wypieku ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciast, ciasteczek, spodów do pizzy, ciasta makaronowego oraz do przyrządzania zakwasu na żur.


brand:

Bio Planet


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2015-09-15 06:34:09Jestem b.zadowolona ze wszystkich gatunkow mak przez zemnie zamowionych , na pewno dokonam nastepnych zakupow w waszym sklepie



Bio Planet ржаной муки Bio Planet ржаной муки
экологически чистого сельского хозяйства типа муки 2000, продукт 1 kg

price: 9,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-28
Melvit ржаной муки Melvit ржаной муки
хлеба для выпечки домашнего 1 kg

price: 5,17 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-25
Melvit ржаная мука Melvit ржаная мука
хлеба мука для выпечки домашнего 1 kg

price: 5,30 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-03-03
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Kupiec картофельной Kupiec картофельной
expiry date 2029-10-30
Bio Planet пшеничная Bio Planet пшеничная
экологически чистого сельского хозяйства мука типа муки 2000, продукт 1 kg

price: 10,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-27
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5