Sante Fit Цельнозерновые хлопья с ягодами клюквы, черники и годжи

Sante
41Sante Fit Цельнозерновые хлопья с ягодами клюквы, черники и годжи
Bądź w formie już od rana! Bez sztucznych dodatków Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość błonnika Niska zawartość tłuszczu Źródło składników mineralnych 77,3 % składników pełnoziarnistych Sante Fit musli to świetne połączenie opiekanych pełnoziarnistych płatków pszennych i ryżowych z owocami: żurawiną, borówką, jagodami goji, rodzynką i daktylem. Bez dodatku cukrów. Ich naturalna słodycz pochodzi z obecności w składnikach suszonych i liofilizowanych owoców, ponadto płatki ryżowe zostały oblane sokami owocowymi. To znakomita propozycja na pyszne i pożywne śniadanie dla wszystkich, którzy chcą być fit. Ogranicz ilość cukru w diecie i ciesz się witalnością. Bądź w dobrej formie każdego dnia! Sante Fit Musli jest źródłem niacyny i składników mineralnych: potasu, fosforu, magnezu, żelaza i cynku. Czy wiesz, że? Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.** **Już dwie porcje Fit Musli spożywanych regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomogą uzyskać powyższy efekt zdrowotny.
Sante Fit Цельнозерновые хлопья с ягодами клюквы, черники и годжиSante Fit Цельнозерновые хлопья с ягодами клюквы, черники и годжи
masa netto

masa netto

225 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-25

pojemność

cena za kilogram

30,36 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617030788

5900617030788

price: 6,83 zł

6.83 PLN 2027-04-25 NewCondition
płatki zbożowe z pełnego ziarna 77,3 % (pszenne, ryżowe), owoce suszone 18 % w zmiennych proporcjach [rodzynki (rodzynki, olej bawełniany, lub/i olej słonecznikowy, lub/i olej rzepakowy), daktyle (daktyle, mąka ryżowa), jagody goji, borówki], zagęszczone soki owocowe 3 % (jabłkowy, wiśniowy), żurawina liofilizowana 0,6 %, sól morska, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna 1364 kJ/ 323 kcal
Tłuszcz 1,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 63 g
w tym cukry 15 g
Błonnik 9,3 g
Białko 8,7 g
Sól 0,68 g
Witaminy
Niacyna 5,3 mg (33 %)*
Składniki mineralne
Potas 377 mg (19 %)*
Fosfor 264 mg (38 %)*
Magnez 91,5 mg (24 %)*
Żelazo 3,6 mg (25 %)*
Cynk 2,3 mg (23 %)*
*% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych.
Opakowanie zawiera około 7 porcji produktu.

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bądź w formie już od rana! Bez sztucznych dodatków Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość błonnika Niska zawartość tłuszczu Źródło składników mineralnych 77,3 % składników pełnoziarnistych Sante Fit musli to świetne połączenie opiekanych pełnoziarnistych płatków pszennych i ryżowych z owocami: żurawiną, borówką, jagodami goji, rodzynką i daktylem. Bez dodatku cukrów. Ich naturalna słodycz pochodzi z obecności w składnikach suszonych i liofilizowanych owoców, ponadto płatki ryżowe zostały oblane sokami owocowymi. To znakomita propozycja na pyszne i pożywne śniadanie dla wszystkich, którzy chcą być fit. Ogranicz ilość cukru w diecie i ciesz się witalnością. Bądź w dobrej formie każdego dnia! Sante Fit Musli jest źródłem niacyny i składników mineralnych: potasu, fosforu, magnezu, żelaza i cynku. Czy wiesz, że? Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.** **Już dwie porcje Fit Musli spożywanych regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomogą uzyskać powyższy efekt zdrowotny.
brand:Sante
About the brand:Sante znaczy zdrowie
Legally regulated product name:Mieszanka płatków zbożowych z owocami. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mlekołaki Мед зерновых Mlekołaki Мед зерновых
    expiry date 2027-08-30
    Radix Radix-Bis хлопья 5 Radix Radix-Bis хлопья 5
    expiry date 2027-03-17
    Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
    400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
    Merchant быстрого приготовления 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Lubella mlekołaki Lubella mlekołaki
    ракушки зерновых шоколадные 250 g
    23,96zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-08-30
    Mlekołaki зерновые Mlekołaki зерновые
    шоколадные шарики 250 g
    27,36zł/kg

    price: 6,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Kupiec Нош каша с Kupiec Нош каша с
    черносливом 50 g
    54,20zł/kg

    price: 2,71 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-08-30
    Kupiec Нош каша с Kupiec Нош каша с
    клубникой 50 g
    54,20zł/kg

    price: 2,71 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-06-30
    Sante Тропический Sante Тропический
    expiry date 2027-07-17
    Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
    шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-07
    Sante хрустящие Sante хрустящие
    фрукты 350 г мюсли овсяные хлопья, 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-09
    Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
    expiry date 2027-06-23
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-07
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-29
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные сахарный тростник 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5