Satino золото шоколадный десерт с шоколадным ромовым соусом

Bakoma
42Satino золото шоколадный десерт с шоколадным ромовым соусом

Bakoma Satino Gold Deser czekoladowy z sosem o smaku czekoladowo-rumowym 135 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino Gold

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Deser czekoladowy z sosem o smaku czekoladowo-rumowym.

Satino золото шоколадный десерт с шоколадным ромовым соусомSatino золото шоколадный десерт с шоколадным ромовым соусом
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

30,74 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197017308

5900197017308

price: 4,15 zł

4.15 PLN 2026-10-12 NewCondition

deser 87 % [mleko pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, cukier, skrobie modyfikowane kukurydziane, kakao, mleczna czekolada w proszku 1,3 % [cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy], odtłuszczone mleko w proszku, substancja zagęszczająca: karagen; aromat, sól]

sos 13 % [woda, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, mleko zagęszczone, wiórki czekoladowe 0,6 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia modyfikowana kukurydziana, stabilizator: mączka chleba świętojańskiego; aromaty]


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza 100 g produktu:
Energia 559 kJ / 134 kcal
Tłuszcz 6,5 g
w tym kwasy nasycone 4,6 g
Węglowodany 15,3 g
w tym cukry 12,6 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać

Bakoma Satino Gold Deser czekoladowy z sosem o smaku czekoladowo-rumowym 135 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino Gold

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Deser czekoladowy z sosem o smaku czekoladowo-rumowym.


brand:

Bakoma


Legally regulated product name:Deser czekoladowy z sosem o smaku czekoladowo-rumowym.
Other information:

110 g deseru + 30 g sosu czekoladowego.


Storage:

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.


Type of packaging:

Kubek


Package contents:

110 g deseru + 30 g sosu


Producer's address:

BAKOMA Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 97A
01-303 Warszawa
Zakład Produkcyjny:
Elżbietów 48
96-516 Szymanów


Return address:

BAKOMA Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 97A
01-303 Warszawa


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bakoma Satino золото Bakoma Satino золото
    соусом кофе десерт с карамельным 135 g
    34,15zł/kg

    price: 4,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-10-12
    Bakoma Satino золото Bakoma Satino золото
    соусом pralinowym крем десерт с шоколадным 135 g
    34,15zł/kg

    price: 4,61 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-25
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-10-31
    Zott десерт с Zott десерт с
    ванильным короны 175 g
    17,09zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    price: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-16
    Zott Шоколадный Zott Шоколадный
    десерт с короной 175 g
    17,71zł/kg

    price: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-31
    Zott Монте молочно Zott Монте молочно
    десерт 6 чашек шоколада 55 g
    154,91zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-09
    Bakoma сливочный Bakoma сливочный
    йогурт из кокоса и миндаля 150 g
    30,53zł/kg

    price: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-23
    Bakoma сливочный Bakoma сливочный
    йогурт 150г кофе 150 g
    30,47zł/kg

    price: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-29
    Bakoma твист малины Bakoma твист малины
    йогурт пить 380 g
    16,50zł/kg

    price: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma твист Bakoma твист
    клубничный йогурт напиток 380 g
    16,53zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
    йогурт , 400 г персик манго 380 g
    16,53zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
    expiry date 2026-10-21
    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    2,8% натуральный густой йогурт 390 g
    17,38zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-27
    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    йогурт 7,5% натуральный греческий 180 g
    26,89zł/kg

    price: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-29
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5