Satino золото кофе десерт с карамельным соусом

Bakoma

Bakoma Satino Gold Deser kawowy z sosem o smaku karmelowym 135 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino Gold

Satino золото кофе десерт с карамельным соусомSatino золото кофе десерт с карамельным соусом
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

34,15 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197017315

5900197017315

price: 4,61 zł

4.61 PLN 2026-10-12 NewCondition

deser 87 % [mleko pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, cukier, skrobia modyfikowana, odtłuszczone mleko w proszku, syrop karmelowy, ekstrakt kawy arabica - 0,3 %, kakao, aromaty, sól, substancja zagęszczająca: karagen; stabilizatory: węglany sodu, cytryniany sodu)

sos 13 % (woda, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone słodzone mleko zagęszczone [odtłuszczone mleko, cukier], syrop karmelowy 1 %, masło, skrobia modyfikowana, tłuszcz mleczny, aromaty, odtłuszczone mleko w proszku, regulator kwasowości: cytryniany sodu; emulgator: E 471; stabilizator: karagen; sól, kwas: kwas mlekowy]


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza 100 g produktu:
Energia 557 kJ / 133 kcal
Tłuszcz 6,6 g
w tym kwasy nasycone 4,2 g
Węglowodany 15,8 g
w tym cukry 12,3 g
Białko 2,5 g
Sól 0,20 g

Gluten : Zawiera
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Zawiera

Bakoma Satino Gold Deser kawowy z sosem o smaku karmelowym 135 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino Gold


brand:

Bakoma


Legally regulated product name:Deser o smaku kawowym z sosem karmelowym.
Other information:

110 g deseru + 30 g sosu karmelowego.


Storage:

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.


Type of packaging:

Kubek


Package contents:

110 g deseru + 30 g sosu


Producer's address:

BAKOMA Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 97A
01-303 Warszawa
Zakład Produkcyjny:
Elżbietów 48
96-516 Szymanów


Return address:

BAKOMA Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 97A
01-303 Warszawa


REDUCED PRICE -10%
Bakoma Satino золото Bakoma Satino золото
шоколадным ромовым соусом шоколадный десерт с 135 g
30,74zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-12
Bakoma Satino золото Bakoma Satino золото
соусом pralinowym крем десерт с шоколадным 135 g
34,15zł/kg

price: 4,61 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-25
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-11-07
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-10-31
Zott десерт с Zott десерт с
ванильным короны 175 g
17,09zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-22
Zott Zott
175 g
15,31zł/kg

price: 2,68 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-16
Zott Шоколадный Zott Шоколадный
десерт с короной 175 g
17,71zł/kg

price: 3,10 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-31
Zott Монте молочно Zott Монте молочно
десерт 6 чашек шоколада 55 g
154,91zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-09
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт из кокоса и миндаля 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт 150г кофе 150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Bakoma твист малины Bakoma твист малины
йогурт пить 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист Bakoma твист
клубничный йогурт напиток 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
йогурт , 400 г персик манго 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
expiry date 2026-10-21
Bakoma Бакома Bakoma Бакома
2,8% натуральный густой йогурт 390 g
17,38zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-27
Bakoma Бакома Bakoma Бакома
йогурт 7,5% натуральный греческий 180 g
26,89zł/kg

price: 4,84 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-29
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5