Собик Баттер экстра брусок

Sobik
55
Polecam Собик Баттер экстра брусок
52Собик Баттер экстра брусок
Собик Баттер экстра брусокСобик Баттер экстра брусок
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

44,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809372329

5907809372329

price: 13,45 zł

13.45 PLN 2026-10-23 NewCondition
Zawartość tłuszczu 83% (tylko mleczny)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna3082 kJ/750 kcal
tłuszcz 83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 56,8 g
węglowodany 0,4 g
w tym cukry 0,4 g
białko 0,7 g
sól 0,02 g

Mleko : Zawiera
zawartość tłuszczu 83%, wyróżnione nagrodą Konsumenta - Najlepsze w Polsce, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2008, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2009, wyróżnione Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta Top Marka 2011, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości 2012, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości - Lider 5-lecia 2011-2016
brand:Sobik
About the brand:Sobik Gwarancja jakości
Legally regulated product name:Masło ekstra osełka górska
Storage:Przechowywać poniżej 10°C. Chronić przed światłem. Rozmrożone.
Type of packaging:Owijka
Producer's address:„SOBIK" Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp. k. ul. Stalmacha 43 43-430 Skoczów
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • jolanta , 2021-03-31 17:42:10Polecam



Sobik Собик Оселечка Sobik Собик Оселечка
Гурская Мини-масло 100 g
50,00zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-23
Jagr дополнительная Jagr дополнительная
масло из Варлюбе 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Kerry Gold Kerry Gold
масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
жир 99,8% Масло топленое, молочный 250 g
60,88zł/kg

price: 15,22 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-21
Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
масло Piątnica Country 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-13
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
жирности молоко Масло топленое 99,9% 200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-21
Sobik Собик топленое Sobik Собик топленое
масло 200 g
49,95zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-06-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5