хрустящие мюсли овсяные хлопья, фрукты 350 г

Sante
55
Chrupiące, z owocami. Mniam. хрустящие мюсли овсяные хлопья, фрукты 350 г
44хрустящие мюсли овсяные хлопья, фрукты 350 г
хрустящие мюсли овсяные хлопья, фрукты 350 гхрустящие мюсли овсяные хлопья, фрукты 350 г
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-09

pojemność

cena za kilogram

24,74 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002211

5900617002211

price: 8,66 zł

8.66 PLN 2027-07-09 NewCondition
produkty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 20 % [rodzynka (rodzynka, olej roślinny: olej bawełniany lub/i olej słonecznikowy lub/i olej rzepakowy), chips bananowy (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina suszona słodzona (żurawina suszona, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy), ananas kandyzowany (ananas, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), jabłko suszone (jabłko, sok cytrynowy z koncentratu)], cukier trzcinowy, tłuszcz palmowy nieutwardzony, syrop glukozowy, melasa trzcinowa, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1781 kJ
Wartość energetyczna423 kcal
Tłuszcz12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany68 g
w tym cukry27 g
Błonnik6,5 g
Białko7,6 g
Sól0,34 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Sante
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Tom , 2021-07-15 14:00:40Chrupiące, z owocami. Mniam.



Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante Sante Sante Sante
классический Хрустящие 350 g
21,14zł/kg

price: 7,40 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-22
Sante Тропический Sante Тропический
expiry date 2027-07-17
Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
expiry date 2027-06-23
Radix Radix-Бис мюсли Radix Radix-Бис мюсли
хрустящие малина-ежевика 350 g
24,89zł/kg

price: 8,71 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-12
Sante Sante Sante Sante
фруктами традиционные мюсли с 350 g
21,14zł/kg

price: 7,40 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-08
Sante Sante Гранола Sante Sante Гранола
expiry date
2027-03-19
Sante Санта Sante Санта
шоколадная гранола 350 g
27,71zł/kg

price: 9,70 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-02-25
Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante демерара Sante демерара
неочищенные сахарный тростник 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante демерара Sante демерара
неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
kakaowe 150 g
42,07zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-02-06
Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
naturalne 138 g
39,71zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-01-27
Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
expiry date 2027-01-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5