маринованный красный перец 600 г

Provitus
маринованный красный перец 600 гмаринованный красный перец 600 г
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

17,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000702

5900580000702

price: 10,43 zł

10.43 PLN 2028-09-30 NewCondition
papryka (45 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, przyprawy aromatyczno-smakowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna197 kJ / 47 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10,5 g
w tym cukry9,5 g
Błonnik0,5 g
Białko0,5 g
Sól1 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Legally regulated product name:Marynowana papryka czerwona. Produkt pasteryzowany.
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Return address:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Provitus маринованный Provitus маринованный
перец Калифорния 600 g
17,38zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-10-30
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
Rolnik пепперони Rolnik пепперони
маринованный перец 720 ml
16,03zł/l

price: 11,54 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-12-31
Campomar Campomar Nature Campomar Campomar Nature
нарезанный в БИО рассоле Зеленый перец халапеньо, 350 g
34,83zł/kg

price: 12,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-15
Hektor Гектор Hektor Гектор
консервированный перец 900 ml
11,49zł/l

price: 10,34 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-10-30
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная свекла 480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Provitus Провитус крем Provitus Провитус крем
expiry date 2027-01-20
Provitus с клюквенным Provitus с клюквенным
expiry date 2027-04-28
Provitus жареная Provitus жареная
Красная капуста 480 g
15,60zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Provitus жареные Provitus жареные
морковь и горох 480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-12-30
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная морковь 480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5