пепперони маринованный перец

Rolnik
55
Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.пепперони маринованный перец
44пепперони маринованный перец
пепперони маринованный перецпепперони маринованный перец
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

expiry date:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

16,03 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000397

5900919000397

price: 11,54 zł

11.54 PLN 2027-12-31 NewCondition
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna121 kJ
Wartość energetyczna29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3 g
Białko0,6 g
Sól0,48 g

Rolnik
Legally regulated product name:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania 720 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-03-03 08:59:10Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.



Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
Provitus маринованный Provitus маринованный
красный перец 600 г 600 g
17,38zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-30
Campomar Campomar Nature Campomar Campomar Nature
нарезанный в БИО рассоле Зеленый перец халапеньо, 350 g
34,83zł/kg

price: 12,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-15
Hektor Гектор Hektor Гектор
консервированный перец 900 ml
11,49zł/l

price: 10,34 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-10-30
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-06-30
Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
в масле 280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Rolnik побеги бамбука Rolnik побеги бамбука
310 g
34,77zł/kg

price: 10,78 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5