оливковое масло Extra Virgin

Alce Nero
53оливковое масло Extra Virgin
Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
оливковое масло Extra Virginоливковое масло Extra Virgin
BIO
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

expiry date:

2027-08-23

pojemność

cena za litr

93,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500037

8009004500037

price: 70,37 zł

70.37 PLN 2027-08-23 NewCondition

oliwa z oliwek extra virgin* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
brand:Alce Nero
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
    льняное и зародышей пшеницы масло девственница масло, 750 ml
    19,99zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-03
    Brochenin J Brochenin J
    био подсолнечное масло омега-6 750 ml
    30,12zł/l

    price: 22,59 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-01
    Monini Delicato оливковое Monini Delicato оливковое
    отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом масло с первого холодного 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-06
    Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
    первого холодного отжима Vergine Оливковое масло 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-08-27
    Monini классико Monini классико
    холодного отжима оливковое масло с первого 500 ml
    62,52zł/l

    price: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    price: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    вирджин детей БИО Оливковое масло экстра 250 ml
    129,36zł/l

    price: 32,34 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-16
    Basso Basso Оливковое Basso Basso Оливковое
    масло из жмыха оливок 1 litr

    price: 32,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-12-30
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
    190,32zł/kg

    price: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-17
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
    181,76zł/kg

    price: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-10
    Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
    сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
    191,96zł/kg

    price: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero
    крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
    Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
    23,64zł/kg

    price: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5