Monini Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.\n\nWystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-06-22

pojemność

cena za litr

99,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510006421

8005510006421

price: 24,85 zł

24.85 PLN 2027-06-22 NewCondition
oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 98,5%, naturalny aromat pomarańczy 1,5%
Wartości odżywcze (%)(w 100 ml produktu)
Wartość Energetyczna 3389 kJ / 824 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Skrobia0 g
Tłuszcz, w tym: 92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 69 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 9 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.
Wystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
brand:Monini
About the brand:W gamie produktów Monini odnajdziesz najbardziej autentyczne i charakterystyczne smaki włoskiej kuchni.
Legally regulated product name:Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine o smaku pomarańczy
Other information:Poniżej 10°C może zmętnieć, lecz nie zmienia swojej wartości odżywczej. Po pewnym czasie, w temperaturze pokojowej powraca do swej klarowności.
Storage:Aby zachować oryginalny smak i aromat zaleca się zakręcić butelkę po każdym użyciu. Przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:Monini S.P.A. S.S. Flaminia km 129
Spoleto (PG)
Włochy
Butelkowane w: Contrada Coppa
71010 Carpino (FG)
Return address:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Dołącz do Monini Polska na
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Kujawski девственница Kujawski девственница
масло с чесноком 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
Kujawski девственница Kujawski девственница
масло с базиликом 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Monini Delicato оливковое Monini Delicato оливковое
отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом масло с первого холодного 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
первого холодного отжима Vergine Оливковое масло 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
Monini классико Monini классико
холодного отжима оливковое масло с первого 500 ml
62,52zł/l

price: 31,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-27
Monini масло Monini масло
виноградных косточек 1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Monini виноградных Monini виноградных
виноградных косточек косточек Monini масло из 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-22
Monini Оливковое Monini Оливковое
отжима Monini Classico спрей масло первого холодного 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-11
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

price: 22,81 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-22
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

price: 24,66 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5