прокат сельдь в ароматическом пряном маринаде

Lisner
55
5прокат сельдь в ароматическом пряном маринаде
410прокат сельдь в ароматическом пряном маринаде
прокат сельдь в ароматическом пряном маринадепрокат сельдь в ароматическом пряном маринаде
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

36,53 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344101447

5900344101447

price: 14,61 zł

14.61 PLN 2026-10-27 NewCondition
Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
маринаде в ароматическом пряном 400 g
37,25zł/kg

price: 14,90 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-02
rolmopsy 45 % [marynowane płaty ze śledzia atlantyckiego 36 % (Clupea harengus) (śledź, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), ogórek konserwowy 9 %], woda, cebula marynowana, marchew gotowana, cukier, ocet spirytusowy, sól, papryka czerwona konserwowa, ziarna gorczycy, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po odsączeniu:
Wartość energetyczna:552 kJ / 132 kcal
Tłuszcz:8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,6 g
Węglowodany:5,6 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:9,2 g
Sól:2,6 g
Możliwe naturalne odchylenia

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
dzika ryba
brand:Lisner
Legally regulated product name:Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:045



Lisner Лиснер Бисмарк Lisner Лиснер Бисмарк
уксусно-пряном соусе Ломтики сельди в ароматном 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-20
Seko Seko Bismarck Płaty Seko Seko Bismarck Płaty
śledziowe 400 g
33,03zł/kg

price: 13,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-09
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner Сельский филе Lisner Сельский филе
сельди в масле с луком 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-22
Rafa Филе сельди Rafa Филе сельди
запеченный в уксусе 1 kg

price: 21,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-03
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
копченые в масле 250 g
54,56zł/kg

price: 13,64 zł

PLN
1
36
expiry date 2030-06-09
la BIO IDEA Анчоусы La Bio la BIO IDEA Анчоусы La Bio
первого холодного отжима BIO Idea Anchois в оливковом масле 78 g
309,62zł/kg

price: 24,15 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-17
Lisner сельдь в Lisner сельдь в
сметанном соусе 300 g
37,53zł/kg

price: 11,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-11
Lisner филе сельди в Lisner филе сельди в
горчичном соусе 300 g
38,07zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-25
Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
expiry date 2026-11-11
Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
яйца бутерброд с луком 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Lisner pastella сэндвич Lisner pastella сэндвич
паста с лососем с луком 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-03
Lisner сельдь в Lisner сельдь в
йогуртовым соусом 300 g
38,20zł/kg

price: 11,46 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-05
Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
соусе укропа 170 g
46,12zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5