сладкий момент желе с кусочками фруктов caranberry вкус

Dr. Oetker
52сладкий момент желе с кусочками фруктов caranberry вкус
сладкий момент желе с кусочками фруктов caranberry вкуссладкий момент желе с кусочками фруктов caranberry вкус
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

69,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437037462

5900437037462

price: 2,21 zł

2.21 PLN 2027-06-30 NewCondition
cukier, skrobia ziemniaczana, 1,8 % żurawina suszona, 1,5 % maliny suszone, aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, witamina C, barwnik (antocyjany)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia257 kJ
Energia61 kcal
Tłuszcz0 g
w tym Kwasy Tuszczowe Nasycone0 g
Węglowodany15 g
w tym Cukry9,5 g
Białko0 g
Sól0,01 g
Witamina C14 mg 18 %**
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Procent referencyjnego dziennego spożycia witaminy C.
Dzienna referencyjna wartość spożycia witaminy C wynosi 80 mg.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
z witaminą C
brand:Dr. Oetker
Legally regulated product name:Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ½ kubka lub ¾ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp do kubka. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min. Kisiel jest gotowy od razu do spożycia.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
    малина и клюква Сладкий Момент Кисель дуэт 32 g
    67,81zł/kg

    price: 2,17 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    клубничное желе сладкий момент , 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе сладкий момент Apple, 30 g
    55,33zł/kg

    price: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе сладкий момент вишня 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    клубничное желе 38 g
    40,26zł/kg

    price: 1,53 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    малинового желе 38 g
    40,26zł/kg

    price: 1,53 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    Ром аромат тортам 9 ml
    264,44zł/l

    price: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    порошка выпечки 30 g
    33,00zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    лимонная кислота 20 g
    90,00zł/kg

    price: 1,80 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    съедобные желатин 20 g
    149,50zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2029-02-28
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе долива порошковых невыпеченный чизкейк с 195 g
    35,85zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    доктор Oetker пудинг пудинг 45 g
    35,33zł/kg

    price: 1,59 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    expiry date
    2029-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    żelfix 3:01 40 g
    103,75zł/kg

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date
    2028-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5