Капри Итальянский тип сыра

Sierpc
45Капри Итальянский тип сыра
Capri - serek typu włoskiego
Cechy:
łatwe otwieranie
Капри Итальянский тип сыраКапри Итальянский тип сыра
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-07

pojemność

cena za kilogram

26,68 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901750000409

5901750000409

price: 5,87 zł

5.87 PLN 2026-10-07 NewCondition

Serwatka (z mleka), mleko pasteryzowane, sól, regulator kwasowości kwas cytrynowy.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 790 kJ/190 kcal
tłuszcz 14 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,8 g
węglowodany 3,6 g
- w tym cukry 3,0 g
białko 12 g
sól 0,50 g

Mleko : Zawiera
Capri - serek typu włoskiego
Cechy:
łatwe otwieranie
Features:łatwe otwieranie
brand:Sierpc
Legally regulated product name:Capri Serek typu włoskiego
Other information:Klasa I
Storage:Przechowywać w temperaturze 1-8°C.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu
ul. Żeromskiego 2a
09-200 Sierpc
Return address:Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
ul. Żeromskiego 2a
09-200 Sierpc
tel.: 24 275 38 81
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Piątnica сыр Piątnica сыр
    маскарпоне 250 g
    42,80zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-26
    Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
    жирный 8% жирности. 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
    полужирный 4% жирности 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-10-18
    Piątnica творожные Piątnica творожные
    сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

    price: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-01
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Sierpc королевская кл Sierpc королевская кл
    нарезанного твердый сыр и ломтики 135 g
    56,52zł/kg

    price: 7,63 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2026-12-02
    Sierpc Серпц Роял Sierpc Серпц Роял
    копченый сыр 135 g
    58,07zł/kg

    price: 7,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-01
    Sierpc Sierpc ser Królewski light Sierpc Sierpc ser Królewski light
    135 g
    58,07zł/kg

    price: 7,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-12-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5