Президент греческий сыр фета

President
Президент греческий сыр фетаПрезидент греческий сыр фета
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-27

pojemność

cena za kilogram

99,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Grecja

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5202258062150

5202258062150

price: 14,85 zł

14.85 PLN 2027-01-27 NewCondition
pasteryzowane mleko owcze, pasteryzowane mleko kozie (stanowi maksymalnie 30% mieszanki), sól, kultury mleczarskie, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, zawartość tłuszczu w suchej masie 48%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 1129 kJ / 270 kcal
Tłuszcz 22,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13 g
Węglowodany 0,4 g
- w tym cukry 0,4 g
Białko 16,4 g
Sól 2,5 g

Mleko : Zawiera
Président
Legally regulated product name:Feta Pakowany próżniowo (Chroniona Nazwa Pochodzenia). Grecki ser wyprodukowany z mieszanki pasteryzowanego mleka owczego z mlekiem kozim.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Grecja
Producer's address:Wyprodukowano na zlecenie: Lactalis Polska Sp. z o.o. ul. Olkuska 7 02-604 Warszawa
Return address:
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
нарезка Млековита Классик Фавита 150 g
41,67zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-26
Piątnica Milandia сад Piątnica Milandia сад
кремом маскарпоне Естественно приправленный 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-22
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
паприкой Фавита сэндвич с сыром и 150 g
41,67zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-31
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
хреном и укропом Фавита сэндвич сырный с 150 g
41,67zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
President сыр бри President сыр бри
естественно 125 g
58,64zł/kg

price: 7,33 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-03
President сыр бри с President сыр бри с
грецкими орехами 125 g
60,24zł/kg

price: 7,53 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-26
President камамбер сыр President камамбер сыр
с кайенским перцем 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
President сыр бри с President сыр бри с
зелеными оливками 125 g
58,32zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
President Сыр камамбер President Сыр камамбер
естественно 120 g
59,67zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-19
President Камамбер President Камамбер
прованскими травами 120 g
60,58zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-28
President Сыр камамбер President Сыр камамбер
зеленый перец 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5