Млековита Фавита сэндвич с сыром и паприкой

Mlekovita
52Млековита Фавита сэндвич с сыром и паприкой
Млековита Фавита сэндвич с сыром и паприкойМлековита Фавита сэндвич с сыром и паприкой
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

41,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512987965

5900512987965

price: 6,25 zł

6.25 PLN 2026-10-31 NewCondition

Ser solankowy 74% (mleko, sól, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego), woda 7,7% papryka marynowana (papryka, ocet, cukier, sól, stabilizator E 509), żelatyna wieprzowa, błonnik roślinny-bambusowy, stabilizatory: karagen, mączka chleba świętojańskiego, masło, mleko w proszku odtłuszczone.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Piątnica Milandia сад Piątnica Milandia сад
    кремом маскарпоне Естественно приправленный 150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-22
    President Президент President Президент
    греческий сыр фета 150 g
    99,00zł/kg

    price: 14,85 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-01-27
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    хреном и укропом Фавита сэндвич сырный с 150 g
    41,67zł/kg

    price: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-24
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    нарезка Млековита Классик Фавита 150 g
    41,67zł/kg

    price: 6,25 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-26
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Piątnica сыр Piątnica сыр
    маскарпоне 250 g
    42,80zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-26
    Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
    жирный 8% жирности. 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2026-10-21
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Mlekovita Mlekovita Сухое Mlekovita Mlekovita Сухое
    цельное молоко Класс I 400 г 400 g
    42,48zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5