Тёртый сыр Млековита Гауда - бритый

Mlekovita
54Тёртый сыр Млековита Гауда - бритый
Innowacyjny sposób wielokrotnego otwierania zastosowany w opakowaniu tego produktu pozwala dłużej delektować się świeżością sera.
Тёртый сыр Млековита Гауда - бритыйТёртый сыр Млековита Гауда - бритый
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-21

pojemność

cena za kilogram

44,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990057

5900512990057

price: 6,63 zł

6.63 PLN 2026-11-21 NewCondition
sery (mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii, barwnik annato)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1387 kJ/ 334 kcal
Tłuszcz 26 g
w tym kwasy nasycone 17 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 25 g
Sól 1,6 g

Innowacyjny sposób wielokrotnego otwierania zastosowany w opakowaniu tego produktu pozwala dłużej delektować się świeżością sera.
Features:Lider Dekady Konkursu Laur Konsumenta 2004-2014, idealny do zapiekania
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser Gouda dojrzewający, wiórki
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +10 °C.
Preparation and use:Zastosowanie funkcji wielokrotnego otwierania: odetnij górny fragment folii odklej papierowy pasek zawiń folię i przyklej
Type of packaging:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
    твердые сыры 150 g
    37,07zł/kg

    price: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-12-23
    Mlekpol копченая Mlekpol копченая
    гауда ломтики твердые сыры 150 g
    39,13zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-11-14
    Mlekovita Mlekovita твердый Mlekovita Mlekovita твердый
    сыр нарезанный гауда 150 g
    43,80zł/kg

    price: 6,57 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-02
    Mlekovita Безлактозный Mlekovita Безлактозный
    ломтиками сыр Mlekovita Gouda нарезанный 150 g
    47,40zł/kg

    price: 7,11 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-14
    Mlekpol Млекпол Mlekpol Млекпол
    тертый сыр моцарелла 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-07
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    ломтиками Млековита Гауда, копченый 150 g
    44,20zł/kg

    price: 6,63 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-06
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Сыр Гауда - кусок 350 g
    38,26zł/kg

    price: 13,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-28
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Тертый сыр Чеддер - бритый 300 g
    44,60zł/kg

    price: 13,38 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-11-22
    REDUCED PRICE -10%
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Гауда Мини сыр 1.370 g
    34 920,00zł/kg

    price: 34,92 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-26
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5