Йогурт питьевой Bakoma Skyr, натуральный исландского типа

Bakoma
52Йогурт питьевой Bakoma Skyr, натуральный исландского типа
Йогурт питьевой Bakoma Skyr, натуральный исландского типаЙогурт питьевой Bakoma Skyr, натуральный исландского типа
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

23,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031717

5900197031717

price: 7,15 zł

7.15 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko zagęszczone odtłuszczone, mleko, białka mleka, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna304 kJ / 72 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany7,0 g
w tym cukry7,0 g
Białko7,4 g
Sól0,17 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 300 g stanowi jedną porcję produktu, dostarcza 22 g białka

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość białka
brand:Bakoma
Legally regulated product name:Jogurt pitny naturalny z wysoką zawartością białka.
Storage:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa Zakład Produkcyjny: Elżbietów 48 96-516 Szymanów
Return address:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Maluta Балканский Maluta Балканский
    йогурт свет 340 g
    16,85zł/kg

    price: 5,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-21
    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    2,8% натуральный густой йогурт 390 g
    17,38zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-27
    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    йогурт 7,5% натуральный греческий 180 g
    26,89zł/kg

    price: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-29
    Bakoma Bakoma
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-18
    Bakoma Натуральный Bakoma Натуральный
    густой йогурт Бакома 150 g
    23,67zł/kg

    price: 3,55 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-24
    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    йогурт 7,5% натуральный греческий 400 g
    19,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-29
    Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
    йогурт Натуральный польский 350 g
    12,57zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2026-11-04
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    price: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-11-01
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-10-31
    Bakoma сливочный Bakoma сливочный
    йогурт из кокоса и миндаля 150 g
    30,53zł/kg

    price: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-23
    Bakoma сливочный Bakoma сливочный
    йогурт 150г кофе 150 g
    30,47zł/kg

    price: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-29
    Bakoma твист малины Bakoma твист малины
    йогурт пить 380 g
    16,50zł/kg

    price: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma твист Bakoma твист
    клубничный йогурт напиток 380 g
    16,53zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
    йогурт , 400 г персик манго 380 g
    16,53zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
    expiry date 2026-10-21
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5