Big-Active Pure Green Зеленый чай

Big-Active
Big-Active Pure Green Зеленый чай Big-Active Pure Green Зеленый чай
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

189,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956700410

5900956700410

price: 5,67 zł

5.67 PLN 2027-10-30 NewCondition
herbata zielona
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 ml naparu
Wartość energetyczna1 kJ (0 kcal)
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

liście zielonej herbaty = wyjątkowy smak, duże liście herbaty, 100 % zielonej herbaty, 100 % naturalnego smaku, biodegradowalna torebka
brand:Big-Active
About the brand:Spróbuj także: Big Active Black Tea 100 % Big Active Earl Grey Tea 100 %
Legally regulated product name:Herbata zielona, ekspresowa.
Other information:30 g (20 tb. x 1,5 g w kopertkach)
Storage:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1 torebkę zalać 200 ml gorącej wody. Zaparzać przez 2-3 min.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Chiny
Producer's address:„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska
Return address:„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
Tea зеленый, с листьями мяты 30 szt.

price: 8,70 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-30
Bifix Bifix Detox Tea Herbal Bifix Bifix Detox Tea Herbal
Биологически активная добавка 15 х 2 г - фруктовый чай. 30 g
229,00zł/kg

price: 6,87 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-07-30
Posti зеленый чай 20 Posti зеленый чай 20
пакетиков 20 szt.

price: 5,72 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-30
Posti Пости Юньнань Posti Пости Юньнань
зеленый чай с лимоном 20 szt.

price: 5,80 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-11-30
Posti зеленого Posti зеленого
чайного листа 100 g
68,30zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-03-30
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
чай Tea крупнолистовой зеленый 100 g
125,10zł/kg

price: 12,51 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-09-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с плодами малины, 100 g
73,10zł/kg

price: 7,31 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-07-30
Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
опунции, вкладыш Зеленый чай с кусочками 100 g
73,50zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-04-30
Big-Active Big-Active Pu-Erh Big-Active Big-Active Pu-Erh
вкусом лимона Красный рассыпной чай со 100 g
87,20zł/kg

price: 8,72 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-03-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с апельсином, 100 g
80,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
для очищения 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-03-30
Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
от холестерина 20 szt.

price: 6,81 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с плодами айвы, 100 g
74,20zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-04-30
Big-Active Big-Active Green Big-Active Big-Active Green
чай листовой чистый зеленый 100 g
61,70zł/kg

price: 6,17 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-04-30
Big-Active Активные Big-Active Активные
пищеварения травы монаха для 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-03-30
Big-Active монах травы Big-Active монах травы
для похудения 20 szt.

price: 6,55 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5