Большая природа Эритрит

Big Nature
Большая природа ЭритритБольшая природа Эритрит
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2029-02-06

pojemność

cena za kilogram

25,34 zł / kg

kraj

Country of origin

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623186

5903351623186

price: 25,34 zł

25.34 PLN 2029-02-06 NewCondition
100 % erytrytol
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna w 100 g0 kJ / 0 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany100 g
w tym alkohole wielowodorotlenowe100 g
w tym cukry0 g
błonnik0 g
białko0 g
sól0 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
100 % natury, naturalny zamiennik cukru, duża paka
Safety warning:Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający
brand:Big Nature
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Chiny
Producer's address:Wyprodukowano dla Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Return address:Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 кг Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 кг
- Сантини ( ФИНЛЯНДИЯ ) 1 kg

price: 57,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-15
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сахар демерара коричневый тростниковый 1 kg

price: 16,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-02-28
Sweet Family Сладкий Sweet Family Сладкий
Семейный сахар-песок 1 kg

price: 4,35 zł

PLN
1
69
Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy
1 kg

price: 38,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-01-15
Kupiec сахарная пудра Kupiec сахарная пудра
400 g
11,48zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-30
Kruger Крюгер Sweet Time 100 Kruger Крюгер Sweet Time 100
подсластитель 100 tabl.

price: 5,85 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-30
Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

price: 31,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-17
Diamant кусковой Diamant кусковой
Big Nature Пажитник Big Big Nature Пажитник Big
Nature Ground 100 g
43,80zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Big Nature Big Nature
Студенческая смесь Big Nature 200 g
43,20zł/kg

price: 8,64 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-03-31
Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
мелкая Розовая гималайская соль, 1.1 kg
8,17zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2030-05-31
Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
сушеная нарезанная клюква 150 g
57,20zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-17
Big Nature Big Nature Bio Big Nature Big Nature Bio
холодного отжима Конопляное масло 250 ml
103,96zł/l

price: 25,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Big Nature Масло Big Nature Масло
авокадо Big Nature Bio Extra Virgin 250 ml
130,20zł/l

price: 32,55 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
сироп агавы премиум-класса 340 g
41,15zł/kg

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-03
Big Nature Big Nature Масло Big Nature Big Nature Масло
холодного отжима сладкого миндаля 250 ml
82,08zł/l

price: 20,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5